تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آرش گوران: ارکستر «فیلارمونیک» در پاییز اجراهای خود را آغاز می کند

0

رهبر و مدیر هنری ارکستر فیلارمونیک تهران در تشریح تازه ترین فعالیت های این مجموعه از آزمون ورودی فیلارمونیک تهران و کنسرت تازه خود خبر داد.

آرش گوران رهبر ارکستر فیلارمونیک تهران درباره تازه ترین فعالیت های این مجموعه موسیقایی اینگونه توضیح داد: ارکستر فیلارمونیک تهران با برگزاری آزمون این فرصت را برای محک زدن نوازندگان توانا ایجاد کرده است . بعد از برگزاری این آزمون انتخاب شدگان می توانند به این ارکستر راه پیدا کنند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ارکستر فیلارمونیک توضیح داد: فعلا در حال برنامه ریزی برای ارکستر هستیم قرار است در پاییز با رپرتوآر متفاوت و نوازندگان مهمان به روی صحنه برویم اگر همه چیز خوب پیش برود قصد دارم در سالن برج میلاد این کنسرت را برگزار کنم.

گوران با بیان اینکه با وجود آنکه ما نماینده خوب موسیقی کلاسیک ایران هستیم هنوز شرایطی برای ما فراهم نشده است که در جهان اجرایی داشته باشیم گفت: ارکستر فیلارمونیک چندین سال است که با هنرندان بسیاری همکاری داشته است از جمله آنها می توان به هنرمندان اُکراینی ، ایتالیایی وژاپنی اشاره کنم اخیرا هم با پدرام فر یوسفی اجرایی داشتیم.
وی در خاتمه گفت: چند وقت پیش ارکستر فیلارمونیک نیویورک برای «پروژه وحدت و صلح» دعوت نامه ای را برای ما فرستادند و ما هم پانیذ فریوسفی نوازنده ویولن و مدیر اجرایی ارکستر فیلارمونیک تهران را به عنوان نماینده به این اجرا فرستادیم تا در کنار برگزیدگانی از ارکسترهای مختلف و رهبر ارکستر فیلارمونیک نیویورک اجرایی داشته باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ