تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم سمیعی به زودی منتشر می شود

0

هم آهنگ : امیر حسین سمیعی خواننده ارکستر سمفونیک از انتشار آلبوم تازه خود خبر داد ودر این باره گفت:  در حال حاضر مشغول آماده سازی آلبومی با صدای خودم هستم ؛فعلا نمی توانم نام آن را اعلام کنم .

وی ضمن اعلام این خبر درباره تاریخ انتشار آلبوم گفت: مجوزهای لازم برای این آلبوم گرفته شده است،  فعلا برای انتشارآن مشغول مذاکره با شرکت پخش کننده هستیم ؛ امید است که آلبوم به زودی منتشر شود.

این خواننده با اشاره به عواملی که در این کار حضور دارند گفت: ترانه سرایان این آلبوم استاد محمد علی بهمنی، احمد امیر خلیلی ،سامی سلیمی و نیلوفر بختیاری هستند. در حال حاضر با استاد محمد علی  بهمنی و علی محمد مودب به طور جدا گانه درحال آماده سازی آلبومی با  موسیقی ودکلمه هستم.

سمیعی در ادامه از دیگر فعالیت های خود گفت: همچنین به طور جداگانه باغلامرضا طریقی و دکتر افشین یداللهی در ساخت آلبومی مشارکت می کنم.

لازم به ذکر است که «امیرحسین سمیعی» خواننده ارکستر سمفونیک است  که تا به امروز سابقه ی همکاری با چندین ارکستر از جمله ارکستر گات، ارکستر صدا و سیما، ارکستر آکادمیک و همچنین چهره های سرشناس ترانه و موسیقی را در کارنامه ی هنری خود دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ