تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجرای متفاوت گروه کر« فیلارمونیک» در تالار وحدت /همیشه می خواستم سنگرم را درموسیقی حفظ کنم

0

هم آهنگ – سارا صادقی : برای نخستین بار در تالار وحدت ،گروه کر فیلار مونیک آهنگ های سامان احتشامی را می نوازد.

سامان احتشامی  با اعلام این خبر به هماهنگ گفت: در حال حاضر مشغول تمرین کنسرت پیانو ،ملودیکا وسازهای ضربی به همراه گروه کر فیلار مونیک ایران هستیم.

وی افزود: این کنسرت قرار است در تاریخ های ۱۳ و۱۴ به رهبری علیرضا شفقی نژاد در تالار وحدت اجرا شود.در حال حاضر برای اجرای کنسرت مشغول تمرینات مختلفی هستیم .

این آهنگساز درباره آهنگ های ساخته شده این کنسرت گفت:  برای نخستین باراست که قرارست آهنگ هایی را که نوشته ام گروه کر فیلار مونیک اجرا کنند.

احتشامی در ادامه با بیان اینکه هدف از اجرای این برنامه اجرای سالیانه زندگی من است خاطر نشان کرد: ازکودکی در تالار وحدت برنامه اجرا می کردم  و می خواستم این سنگر را حفظ کنم ودر تنها سالن حرفه ای این مملکت هر سال برنامه داشته باشم ؛ دومین هدفم این هست که می خواهم بگویم اگر آهنگی ماندگار است؛ دلیل آن آهنگساز ،خواننده وکسانیکه آهنگ را تشکیل می دهند نیست.

وی افزود: یک آهنگ خوب زمانی به دل مردم می نشیند  ومطرح می شود که ساختار درستی داشته باشد . تصمیم دارم  با گروه کر ۹۰ نفری روی صحنه آثارم را اجرا کنم .

این آهنگساز در پایان از آلبوم تازه خود گفت: فعلا درگیر ضبط آثاری با کلام شیوای علی عمرانی بازیگر مشهور سینمای ایران هستم فعلا تاریخ انتشاراین آلبوم مشخص نیست .

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ