تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارائه یک آلبوم اصلا به نفع خواننده نیست

0

هم آهنگ – سارا(سمیه) صادقی: بابک ریاحی پور در گفتگو با هم آهنگ ارائه یک آلبوم اصلا به نفع خواننده نیست/ خواننده برای شناخته شدن وهزینه کم تر به تک قطعه روی می آورد
بابک ریاحی پوردر خصوص علاقه خوانندگان به پخش تک قطعه به جای انتشار آلبوم گفت:اکثر خوانندگان به امید معرفی وشناخته شدن در بین مردم و انتشار آلبوم خود تصمیم به ارائه تک قطعه می گیرند،هرچند که این قضیه سودمالی برای آن ها در بر نخواهد داشت.
وی افزود : درشرایط کنونی ارائه یک آلبوم اصلا به نفع خواننده نیست چرا که او به واسطه این کارضرر بزرگی را متحمل می شود مگر آنکه در بین مردم شناخته شده باشد .اگرخواننده ای در بین مردم شناخته شده نباشد مجبور است برای تولید آلبوم خود زیر بار قرض وهزینه های اضافی برود.
این نوازنده چیره دست گیتار در خصوص مشکلاتی که برای تولید وارائه یک آلبوم وجود دارد گفت: در حال حاضر تهیه کنندگان علاقه ای به سرمایه گذاری بر روی یک آلبوم ندارند ،به همین سبب خواننده ای که می خواهد آلبوم خود را روانه بازار کند باید تمام سرمایه را متحمل شود ؛ حتی تا مرحله پخش هم مجبوراست از جیب خود به شرکت پخش آلبوم هزینه بدهد . به همین منظور خواننده برای شناخته شدن وهزینه کم تر به تک قطعه روی می آورد.
وی افزود: چون علاقه به کار بی کلام دارم تلاش کردیم تک قطعه ای را به این شکل منتشر کنیم که هزینه زیادی را در بر نگیرد. در حال حاضر کار بی کلامی را بدون آنکه امیدی به بازگشت سرمایه آن داشته باشیم ارائه کردیم.

در ادامه ریاحی پور راجع به دوام گروهها خاطر نشان کرد: گروهی که برنامه نداشته باشد ازهم گسیخته است چرا که به مرور زمان هر کدام از نوازندگان به دنبال کار شخصی خود می روند. گروه ما از جمله گروههای پر کار وفعال است چون علاوه بر اینکه برنامه های این گروه زیاد است ارتباط شخصی خوبی بین بچه ها برقرار است.

وی در خاتمه گفت: قرار است شهریور ماه با کاوه یغمایی کنسرتی برگزار کنیم اما فعلا نمی توانم راجع به آن صحبت کنم.

منبع: اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ