تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اکلین جاویدان علی زندوکیلی رونمایی می شود

0

هم آهنگ- سارا(سمیه) صادقی: علی زند وکیلی از تاریخ برگزاری کنسرت های داخلی وخارجی خود خبر داد وگفت: بعد از ماه رمضان تور کنسرت های من شروع می شود .‌در داخل وخارج از کشور کنسرت هایی خواهم داشت و درادامه آن نیز در مرداد ماه در رشت کنسرت داخلی دارم . تور کنسرت های خارجی ام در اروپا ، کانادا و کشورهای چین وهونگ کنگ خواهد بود.

وی با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: دو آلبوم تازه در خارج از کشور به نام های اکلین جاویدانه و تک نوازی تار ودتنبک دارم که آلبوم دوم هنوز نام مشخصی ندارد .

این خواننده همچنین از کنسرت خیریه ای که قرار است در تالار وحدت برگزار شود خبر داد وگفت: روزدوشنبه قرار است در کنسرت خیریه ای که ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار شود اجرایی داشته باشم .

وی در ادامه با اشاره به دیگر فعالیت های خود اظهار داشت: در حال حاضر کتاب ردیف کاربردی که گزینه ای از ردیف کاربردی موسیقی ایران است را در دست ویرایش دارم که به زودی چاپ خواهد شد.

زند وکیلی همچنین از برگزاری ورک شاپی که قرار است در شهرستان ها برگزار کند گفت و در این باره توضیح داد: قرار است پنج شنبه ۳ تیر درشیراز مستر کلاس موسیقی داشته باشم ، دهم تیر نیز در شهرستان گرگان هم کارگاه تخصصی دارم که همه نوازندگان وخوانندگان می توانند در آن شرکت کنند .

وی در پایان گفت: هر روز ساعت ۲:۴۰ در رادیو فرهنگ ردیف موسیقی ایرانی را درس می دهم .

منبع: اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ