تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بابک مشیری : آلبوم «لبریز» و «باعشق» به زودی منتشر می شود

0

هم آهنگ – بابک مشیری پسر فریدون مشیری از انتشار آلبوم تازه خود خبر داد.

بابک مشیری با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: آلبوم لبریز را که قبلا در سال ۸۰ منتشر کرده بودم،  دوباره برای انتشار ریمیکس  کردم .

وی افزود: آلبوم دیگری هم آماده انتشار دارم . امیدوارم در یکی دو ماه آینده بتوانم میکس آن را به اتمام برسانم .فعلا از گفتن نام آلبومم معذورهستم . آلبوم دیگری هم آماده کرده ام ؛ آلبوم «با عشق » شامل ۸ الی ۹ آهنگ است که موضوعات مختلفی را شامل می شود.

مشیری گفت: این دومین آلبومم است ، البته اگر ریمیکس آلبوم «لبریز» را هم حساب کنم ؛ مجموعا سومین آلبومم است.چون ریمیکس آن به اندازه یک آلبوم زحمت وزمان برده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تصمیم گرفتید آلبوم قدیمی خود را به صورت ریمیکس منتشر کنیدتوضیح داد: به خاطر محدودیت ها با شرایط سختی این آلبوم را منتشر کردم . یک سال  آلبوم در وزارت ارشاد منتظر مجوز بود؛ به همین دلیل این آلبوم در شرایط دشوار با کیفیتی نامطلوب ضبط شده است . به همین منظور تصمیم گرفتم آلبوم را  با کیفیت مناسبی مجددا منتشر کنم.

این خواننده در پاسخ به این سوال که آیا قصد ندارید در تهران کنسرتی برگزار کنیدگفت:دوست دارم کنسرتی برگزار کنم،  ولی با وجود مشکلات فعلا نمی توانم این کار را انجام دهم ؛اگر شرایط بهبود پیدا کند، قطعا این کار را انجام می دهم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره انتشار تک آهنگ در فضای مجازی چیست افزود : مشکلی با انتشار تک آهنگ در فضای مجازی ندارم . اگر کارها با کیفیتی که می خواهم ضبط شود قطعا از انتشار تک آهنگ اسقبال می کنم. کارهای من موضوعات خاصی را دنبال می کند. دلم می خواهد کارهایم بیشتر به صورت آلبوم منتشر شود،  اما مشکلی هم با انتشار تک آهنگ ندارم.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ