تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تور کنسرت های خشایار اعتمادی شروع می شود

0

هم آهنگ – سارا صادقی : تورکنسرت خشایار اعتمادی به همراه ۲۶ نفر نوازنده در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود.

خشایار اعتمادی با اشاره به برگزاری کنسرت تهران گفت: قرار است شهریورماه درتالار وحدت کنسرت «ارکستر پاپ کلاستیک» و«پرفورمنس » داشته باشیم .به خاطر امکانات تالار وحدت پرفورمنسی  در رستوران تالار برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از تاریخ برگزاری کنسرت های شهرستان گفت :  قرار است با گروه ۲۶ نفره در استان هایی چون ساری ،گرگان ،رشت ،کرمان و شیراز تور کنسرت داشته باشیم. بعد از ۸ سال در شهرستان ها اجرا خواهیم داشت .

این خواننده با اشاره به قطعاتی که قرار است در این کنسرت ها اجرا شود توضیح داد: تعداد کارها زیاد است، در کنسرت شهرستان  کارهای نوستالژیک وتازه اجرا خواهد شد. سه آلبومم که هیچ وقت در استیج اجرا نکردم با نام های «تو محکومی به برگشتن »و«عاشقی هر کی هر کی شده » در استیج اجرا خواهد شد.

 

اعتمادی در ادامه ازساخت دو کلیپ تازه خود خبرداد وگفت: در حال حاضر بر روی دو ویدیو کلیپ کار می کنم ، به زودی  برای جشنواره ققنوس آماده می شود. با حمایت بانک ایران زمین این ویدیو کلیپ ها ساخته می شود.

وی درانتها در خصوص این ویدئو کلیپ ها توضیح داد:  نخستین ویدئو کلیپ « به نام جنگل تشنه »در حمایت از محیط زیست است کار دوم  به نام «نگرانم» دررابطه با دغدغه های اجتماعی است که قرار است به صورت تک آهنگ پخش شود .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ