تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حبیب در خاک آرام گرفت

0

هم آهنگ: پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۵ از منزل این هنرمند در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد (ع) تشییع ودر همین محل به خاک سپرده شد.
حبیب محبیان خواننده مردمی که بعد از سالها دوری از وطن به انگیزه خواندن برای مردم به ایران بازگشت نتوانست به ارزوی دیرینه خود برسد چرا که به دلیل سخت گیری های بیش از حد مسئولان نتوانست مجوز برگزاری کنسرت خود را بگیرد ؛ این هنرمند جمعه ۲۱ خرداد بر اثر سکته قلبی در سن ۶۳ سالگی در گذشت.
امروز ۲۲ خرداد پیکر حبیب محبیان در امام زاده محمد شهر رامسر با تاخیر به خاک سپرده شد.از سراسر ایران جمعیت انبوه با در دست داشتن تصاویر حبیب وپخش صدای ترانه های او خصوصا ترانه من مرد تنهای شبم در شهر رامسر تجمع کرده بودند و نشان دادند که حبیب تنها نیستی وصدای تو همیشه ماندگار وجاودان است….

حبیب از جمله معدودخوانندگانی بود که اجازه ندادند پیکرش در قطعه هنر مندان بهشت زهرا به خاک سپرده شود… خواننده ای که به خاطر عشق به وطن رنج و سختی رو تحمل کرد ولی متاسفانه مورد بی مهری مسئولان قرار گرفت… به گفته حجت جمشید پور مدیر برنامه های حبیب با وجود تلاش های پی در پی حتی مسئولان اجازه ندادند پیکر این خواننده از رپبه روی تالار وحدت تشیع جنازه شود…

منبع:اختصاصی هم اهنگ

در ادامه عکس های امیرحسین شریف زاده

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ