تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«روز بزرگ» برای امیر ارجینی

0

هم آهنگ- سارا(سمیه) صادقی: ترانه سرای جوان کشورمان از انتشار جدیدترین اثر خود خبر داد و اعلام کرد: این اثر طی بیست روز آینده منتشر و روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.
امیرارجینی در گفت و گو با موسیقی فارس از انتشار جدیدترین اثر خود گفت و در این باره توضیح داد:
هم اکنون پروژه «روز بزرگ» را آماده ارائه کرده ام که تا بیست روز دیگر منتشر و پخش می شود . در ادامه این فعالیت؛ با تیم خوبی به توافق رسیده ایم که در حال آماده سازی ویدیو کلیپ آن هستند،آماده شدن این ویدوئو کلیپ دو الی سه ماه طول خواهد کشید.
وی افزود: ترانه های جدیدی از سروده‌های خود را در اختیاردوستانم شهاب اکبری ، بابک مافی و پدرام کشتکار قرار داده‌ام که خواننده این ترانه ها خودشان یا همکاران خواننده‌اشان هستند.
این ترانه سرا در خصوص تغییراتی که در روند کاری‌اش پیش آمده است گفت: ترانه های ی تا کنون ا من با موسیقی پاپ شکل گرفته و به مرحله اجرا در آمده اند اما به توصیه وتلنگردوستانم تصمیم گرفتم روند کاری خود را تغییر دهم.
وی با اشاره به روند تازه خود توضیح داد: یک مقدار روند کاری خود را تغییر دادم . چون پیش از این یک سری کارهایی داشتم که در فضای موسیقی پاپ جایگاهی نداشت . «روزبزرگ» هم به لحاظ مضمونی کاری درخورتوجه است و هم به لحاظ محتوا و فرم و …. این کار که بیست روز دیگر منتشر می شود راجع به فلسفه مرگ وجهان بینی آدم ها نسبت به مرگ است که تقریبا در سبک موسیقی پاپ است . به نظر خودم کار خوبی است که با صدای خودم منتشر می شود. کار قبلی که منتشر کردم پاپ راک بود موسیقی آن از محسن چاوشی و تنظیم شهاب اکبری بود که بر روی ترانه ای از خودم بود که سوژه ای متفاوت داشت. این کار با استقبال خوبی مواجه شد و من واکنش‌های خوبی نسبت به آن دیدم. در کارهای بعدی نیز همین روال را ادامه خواهم داد.
وی درخصوص همکاری خود با محسن چاوشی گفت: چاوشی که تازه آلبوم بیرون داده است کسی هنوز انتظار ندارد که آلبومی ارائه کند چون سریال شهر زاد را داشت و پر کار به نظر می رسید .هر وقت قرار باشد با محسن کار کنم سعی می کنم مثل گذشته همکاری خوبی باشد که طرفدارهای او راضی باشند. فعلا که این اتفاق نیافتاده است . البته من ومحسن با هم در ارتباطیم ومشکل خاصی هم بین ما نیست. اخیرا نیز یک ملودی وآهنگ از محسن خواندم به هرحال هر چیز بوده مربوط به گذشته بوده وما فراموش کرده‌ایم.
ارجینی در پایان گفت: به نظر من کارهایی که با محسن انجام دادم اینقدرمورد توجه نیست که کارهایی که در این چند سال با وی انجام ندادم، نه از طرف طرفداراش ونه منتقدان! به هرحال من ومحسن با هم در ارتباطیم واگر مشکلی هم نباشد با هم همکاری می کنیم اگر این اتفاق بیافتد ما با بهترین نحوه ممکن همکاری می خواهیم و اگرهم نیافتد دوستی ها ارزش بیشتری برای ما دارند.

منبع: موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ