تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

عاطفه حسینی : علی رهبری بر نمی گردد

0

هم آهنگ-ساراصادقی:ارکستر سمفونیک مدتی با پیامدها واتفاقاتی روبه رو شد که این اتفاقات منجر به جدایی علی رهبری از این ارکستر شد اما بعد از مدت ها حاشیه، این ارکستر به رهبری شهرداد روحانی در تالار وحدت برنامه ای داشت؛ با عاطفه حسینی یکی از نوازندگان این ارکستر پیرامون شرایط کنونی ارکستر سمفونیک گفتگویی کوتاه داشتیم که در ادامه می خوانید:

عاطفه حسینی  نوازنده ارکستر سمفونیک در ابتدا درخصوص فعالیت های کنونی خود گفت: به خاطر علاقه ای که به تدریس دارم هیچ وقت نمی توانم آن را کنار بگذارم ،در حال حاضر مشغول تدریس درآموزشگاه هستم، اما همچنان با ارکستر سمفونیک هم همکاری می کنم.  تقریبا از سال ۷۸ به صورت ثابت مشغول همکاری با این ارکستر هستم.

وی با اشاره به وضعیت کنونی ارکستر سمفونیک خاطر نشان کرد:بعد از رفتن علی رهبری اتفاق خاصی برای این کنسرت رخ نداد ، ولی برنامه کلی وجابه جایی مدیریتی وجود داشت .باید صبر کنیم وببینیم که با مدیر جدید چه اتفاقی  برای این ارکستر می افتد .

این نوازنده در ادامه با اشاره به اتفاقاتی که بعد از رفتن علی رهبری برای ارکستر سمفونیک رخ داد گفت:تنها اتفاق خوبی که بعد از رفتن علی رهبری رخ داد، این بود که در کوتاه ترین زمان ممکن با ما قرار داد بستند . حداقل در دوره علی رهبری این موضوع وجود نداشت وبعید بود در آن زمان این اتفاق رخ دهد.

حسینی درباره  فعالیت های کنونی ارکستر سمفونیک توضیح داد: فعلا ارکستر به صورت مهمان وتقریبا پروژه ای مشغول کار است ، برنامه خاص ومشخصی نداریم. محدود تر کار می کنیم تا برنامه ویژه ای  برای ما تعیین کنند؛ که متوجه شویم برنامه ثابتی داریم .رهبر ثابت هم فعلا وجود ندارد.

وی با اشاره به حضور رهبر ثابت برای ارکستر سمفونیک گفت: اینکه ارکسترچه رهبری داشته باشد وحتی با رهبر ثابت هدایت شود مهم است ، اما رهبر مهمان هم در کنار رهبر ثابت ارکستر را هدایت کرده است ؛ در زمان علی رهبری با وجود رهبر ثابت رهبر مهامان هم وجود داشته است . هر رهبری هم که بیاید بالاخره یک سری تجارب و آموزه هایی دارد که می تواند مفید باشد .

این نوازنده در پایان در پاسخ به این سوال که به نظرتان امکان بازگشت علی رهبری به ارکستر سمفونیک وجود دارد گفت: من در جریان سیاست های وزیر ارشاد نیستم ،اما فکر نکنم  علی رهبری دوباره بازگردد ؛ چون شرایط رفتن او خوب ومساعد نبود ، در آینده باید دید که چه اتفاقی رخ می دهد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ