تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فرزاد فرزین معیارهای خواننده بودن را دارد

0

هم آهنگ- سارا(سمیه) صادقی:مهران خلیلی نوازنده و آهنگساز کشورمان در گفتگو با هماهنگ گفت: در حال حاضر برروی ساخت قطعات آلبوم فرزاد فرزین تمرکز کرده ام ؛ در این میان در گیر چند آلبوم از خوانندگان جوان و خوش صدا هستم.
وی افزود: تور کنسرت های ما بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می شود . در روز های ۲۸ و ۲۹ تیرماه نیز کنسرت تهران برگزار می شود که قرار است قطعات جدیدی رااجرا کنیم. فعلا در گیر این کارها و تمرینات برای هر چه بهتر برگزار شدن کنسرت‌ها هستیم.
این نوازنده در خصوص تولید آلبوم تازه فرزاد فرزین گفت: تمام تلاش خود را بر این گذاشتیم که این آلبوم را تا بهمن ماه امسال تولید و منتشر کنیم ،امیدوارم این اتفاق رخ دهد وبرای تولید آلبوم با تاخیر مواجه نشویم.

وی در ادامه از همکاری خود با فرزاد فرزین گفت و در این باره توضیح داد: من زمانی با خواننده ای کار می کنم که از استاندارد های لازم برخوردار باشد ودر فرزاد این استانداردها وجود داشت چرا که خواننده‌ای حرفه ای ودر عین حال باهوش است وکار را به خوبی پیش می برد. وی کاملا معیارهای خواننده بودن را داراست و چیزی کم ندارد.
خلیلی با انتقاد از برخورد غیر حرفه ای برخی از خوانندگان خاطر نشان کرد: برخی از خوانندگان با آنکه صدای خوبی دارند ولی تلاش نمی کنند کارشان به خوبی پیش برود. اما فرزاد ملودی ساز وتنظیم کننده خوبی است وکاملا موسیقی را می شناسد. این در حالی است که برخی از دوستان که اصلا از خوانندگی سر رشته ای هم ندارند، وی را مورد شماتت قرار دادند که این موضوع نشان دهنده غیر حرفه ای بودن آنها است. اما با این همه ، من ا فرزاد راحتم چون سبک موسیقی پاپ را به خوبی می داند و می توانیم با هم گفت‌و گوی خوبی در موسیقی داشته باشیم.

منبع: اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ