تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قوانین مقررات

به هم ‌آهنگ خوش آمدید

هم ‌آهنگ یک سرویس ارائه موسیقی برخط در فضای مجازی از طریق تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت‌‌ّ‌ها، صفحات وب و سایر حامل‌های برخط ارائه محتوا است. شما با استفاده از هم ‌آهنگ موافقت خود با شرایط استفاده از آن را اعلام کرده و متعهد به انجام مفاد آن که توسط شرکت پیشگامان فن‌آوری هوداد به شناسه ملی ۱۴۰۰۴۶۴۷۴۰۷ تعیین شده‌است می‌باشید.

 

محتواهای ارائه شده در هم ‌آهنگ به شما فروخته نمی‌شود بلکه با پرداخت حق‌اشتراک هم ‌آهنگ مجوز دسترسی به این محتوا‌ها و امکانات هم ‌آهنگ برای استفاده بر اساس شرایط این توافق‌نامه به شما داده می‌شود.

 

تمامی فعالیت‌های هم ‌آهنگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و با اخذ مجوز از وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 

شرایط استفاده

هر فردی که دارای کارت الکترونیکی بانکی یا دارای سیم‌کارت یکی از اپراتورهای تلفن همراه باشد می‌تواند عضو هم ‌آهنگ شده و از سرویس آن استفاده کند. کابران هم ‌آهنگ با عضویت در آن اعلام می‌دارند که دارای این شرایط هستند و از کارت الکترونیکی بانکی یا سیم‌کارت شخص دیگری سوء استفاده نکرده‌اند.

 

معیار دارا بودن کارت الکترونیکی بانکی داشتن شماره کارت، تاریخ اعتبار و کد CVV2  و رمز دوم کارت و در عمل امکان استفاده از کارت برای پرداخت الکترونیکی می‌باشد. هم ‌آهنگ در قبال سوء استفاده احتمالی افراد از کارت‌هایی که در مالکیت شخص نبوده و با داشتن اطلاعات آن اقدام به خرید اشتراک هم ‌آهنگ می‌شود مسئولیتی نداشته و تنها امکان ارائه اطلاعات ثبت شده از تراکنش به مراجع قضایی بر اساس درخواست کتبی آ‌ن‌ها را خواهد داشت.

 

معیار دارا بودن سیم‌کارت دسترسی به آن شماره و فعال‌سازی توسط پیامک ارسالی هم ‌آهنگ است. هم ‌آهنگ در قبال سوء استفاده احتمالی افراد از سیم‌کارت‌هایی که در مالکیت افراد نبوده و با دسترسی به آن از سرویس هم ‌آهنگ استفاده شده‌ باشد را ندارد و تنها امکان ارائه اطلاعات ثبت شده از استفاده کاربر به مراجع قضایی بر اساس درخواست کتبی آن‌ها خواهد داشت.

 

برای استفاده از هم ‌آهنگ محدودیت سنی وجود ندارد اما والدین افراد زیر ۱۸ سال می‌توانند تقاضای مسدود کردن دسترسی فرزاندان خود را از طریق اعلام شماره تلفن همراه به هم ‌آهنگ نمایند.

 

حفظ حقوق مادی و معنوی آثار ارائه شده در سرویس هم ‌آهنگ از مهترین اهداف سرویس است. هرگونه کپی برداری از محتوی ارائه شده در سرویس پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده از هم ‌آهنگ تا زمانی که کاربر شرایط این توافق‌نامه را رعایت می‌کند امکان‌پذیر بوده و در صورت نقض آن توسط کاربر هم ‌آهنگ اجازه خواهد داشت بر اساس رویه‌های خود دسترسی کاربر را محدود یا سرویس او را برای مدتی محدود یا بصورت دائمی معلق نماید.

 

محتوای هم ‌آهنگ

تمامی محتوی ارائه شده در هم ‌آهنگ دارای مجوز است. این محتوا شامل آلبوم‏های موسیقی ایرانی و بین المللی می‏شود که انتشار این آلبوم‏ها از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مجوز می‏باشند. از دیگر محتوی ارائه شده در هم ‌آهنگ تک‏آهنگ‌های خوانندگان و گروه‏های موسیقی است، که این موارد نیز بر مبنای بستر قانونی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و رسانه‏های قانونی ایران منتشر شده‏اند. همچنین هم ‌آهنگ پادکست‌ها یا پلی‌لیست‌هایی را از ترکیب آهنگ‌های دارای مجوز نیز که توسط خود هم ‌آهنگ یا دیگر افراد تهیه شده‌اند را ارائه می‌کند. کلیپ‌های تصویری و اخبار حوزه موسیقی نیز از دیگر محتواهای ‌ارائه شده در هم ‌آهنگ می‌باشد.

 

محتواهای هم ‌آهنگ با رعایت حقوق معنوی صاحبان این آثار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. صاحبان این آثار می‌توانند از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت هم ‌آهنگ درخواست خود را برای دریافت دسترسی به پنل گزارشات و دریافت حق‌پخش آثار اعلام نمایند.

 

محتوی سرویس هم ‌آهنگ در حال تکمیل می‌باشد. کاربران می‏توانند در صورت نبودن آهنگ مورد نظر خود در هم ‌آهنگ نام اثر به همراه سایر اطلاعات آن را به آدرس info@ham-ahang.com ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام شود.

 

مسئولیت محتواهای موسیقی هم ‌آهنگ بر عهده صاحبان آثار می‌باشد. همچنین هم ‌آهنگ و مدیران، کارمندان، وابستگان و شرکای آن نسبت به محتواهای درج شده توسط کاربران در آن هیچ مسئولیتی ندارند و مسئولیت مستقیم این محتواها بر عهده خود کاربر نشر دهنده آن محتوا است.

 

 

خدمات هم ‌آهنگ

هم ‌آهنگ تلاش میکند تا با به‌روزرسانی سرویس‌های خود ایرادات ویرایش‌های قبلی را برطرف کرده و همواره امکانات جدیدی را به خدمات هم ‌آهنگ اضافه نماید. استفاده از ویرایش‏های قبلی هم ‌آهنگ احتمال اختلال در اطلاعات کاربران را در بر خواهد داشت. کاربران با به‌روزرسانی اپلیکیشن هم ‌آهنگ از آخرین امکانات سرویس بهرمند می‌گردند. هم ‌آهنگ هیچگونه مسئولیتی را در برابر پاک شدن اطلاعات یا عدم دسترسی به امکانات هم ‌آهنگ برای کاربرانی که از ویرایش‌های قدیمی آن استفاده می‌کنند نخواهد داشت.

 

اطلاعات کاربران

برای عضویت و استفاده از هم ‌آهنگ از کاربر اطلاعاتی نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، جنسیت، تاریخ تولد، محل سکونت و … گرفته می‌شود. همچنین اطلاعاتی از کاربر و دستگاه او همچون موقعیت مکانی، اطلاعات نحوه کاربری استفاده از اپلیکیشن‌ها، اطلاعات نحوه استفاده از محتواهای هم ‌آهنگ و اطلاعات فنی از دستگاه کاربر جمع‌آوری و در بانک‌های اطلاعاتی هم ‌آهنگ ذخیره می‌شود. از این اطلاعات جهت بهبود خدمات هم ‌آهنگ و داده‌کاوی و ارائه خدمات دیگر به کاربران استفاده می‌شود. کاربر با استفاده از هم ‌آهنگ حق استفاده از این اطلاعات را به هم ‌آهنگ می‌دهد. ما این اطلاعات را در رایانه‌هایی که توسط سیستم‌های امنیتی پیشرفته محافظت می‌شود نگهداری می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها جلوگیری کنیم.

 

پایان‌دهی به سرویس

هم ‌آهنگ در هر زمانی می‌تواند نسبت جمع‌آوری سرویس از طریق جلوگیری از فروش جدید اشتراک به کاربران اقدام نماید. بدیهی است هم ‌آهنگ در صورت جمع‌آوری سرویس حق اشتراک کاربرانی که هنوز اعتبار سرویس دارند را به آن‌ها عودت می‌دهد.

 

هرگونه اقدام برای سوء استفاده از امکانات هم ‌آهنگ توسط کاربران یا مصرف خارج از عرف از خدمات هم ‌آهنگ، استفاده از محتوا‌ها و امکانات هم ‌آهنگ برای مصارف غیر از موارد این توافق‌نامه یا استفاده غیرشخصی یا تجاری از آن توسط هم ‌آهنگ قابل پیگیرد قانونی بوده و هم ‌آهنگ مجاز خواهد بود در صورت برخورد با این موارد بر اساس رویه‌های خود دسترسی کاربر را محدود یا سرویس او را برای مدتی محدود یا به‌صورت دائمی معلق نماید. همچنین هر گونه سوء استفاده از سیستم خرید اشتراک و هک یا حمله نرم‌افزاری به سرویس‌های هم ‌آهنگ منجر به مسدود کردن حساب کاربر و پیگرد قانونی کاربر خواهد بود.هرگونه فعالیت غیر طبیعی همچون تحمیل کردن بار ترافیکی و مشغول کردن پهای باند، استفاده غیر منصفانه از سرویس کاربر منجر به مسدود کردن حساب کاربر خواهد شد. همچنین در فضاهای ارتباطی و تبادل نظر هرگونه بی‏احترامی و توهین و عدم رعایت شئونات و قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌تواند منجر به تعلیق موقت یا دائم کاربر شود.

 

 خاتمه

در هر زمانی ممکن است این توافق‌نامه تغییر کرده یا اصلاح شود. این تغییرات یا اصلاحات در هم ‌آهنگ به اطلاع شما خواهد رسید. در هر حال آخرین ویرایش این تغییرات لازم‌الاجرا هستند. چنانچه هر بندی از این توافق‌نامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرانشدنی باشد این بند مجددا بررسی می‌گردد و باقی بندها و ضوابط به قوت خود باقی هستند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط کاربران یا سایر اشخاص به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و اعمال مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد.

کانال تلگرام هم‌آهنگ