تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ما کامکارها همیشه هوای یکدیگر را داریم

0

هم آهنگ – سارا(سمیه) صادقی:ما کامکارها همیشه هوای یکدیگر را داریم / به جوانان توصیه می کنم که به جای قلیان کشیدن آن را تبدیل به گلدان کنند
اردشیر کامکار نوازنده مطرح کمانچه در خصوص اتفاقات اخیری که برای گروه کامکارها رخ داده است گفت: در گروه ما نوازنده وهمخوان خانم حضور دارند واگر قرار باشد آنها نباشند ما هم کنسرت نمی دهیم ،ما کامکارها همیشه هوای یکدیگر را داریم و هیچ‌وقت زیر بار این نمی‌رویم که آنها در کنسرت حضورق نداشته باشند.

این آهنگساز در ادامه با اشاره به پیوستن خود به کمپین «قلیان ها را گلدان کنید» توضیح داد: چون دوست داشتم نقش به سزایی در سلامت جامعه داشته باشم ؛از طریق دوستان با کمپین قلیان ها را گلدان کنید آشنا شدم . تصور می کنم دلیل استفاده بیش از حد جوانان از قلیان این است که آنها از تفریحات چندانی برخوردار نیستند به همین سبب به تفریحاتی چون قلیان که برای آنها خصوصا سلامت جامعه مضر است گرایش پیدا می کنند .
وی افزود: برای همین دوست داشتم از طریق کمپینی به جوانان توصیه کنم که به جای قلیان کشیدن آن را تبدیل به گلدان کنند واز آن لذت ببرند. ما به نوبه خود تلاش کردیم از طریق این کمپین این شیوه را همه گیر کنیم . امیدواریم این حرکت تاثیر به سزایی در سلامت جامعه ما داشته باشد.
کامکار در انتها از برنامه های آینده خود گفت و در این باره توضیح داد : به امید خدا اگر مشکلی پیش نیاید بعد از ماه رمضان با اجرای کارهای قدیمی میهمان شهرستان ها خواهیم بود.

منبع: اختضاضی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ