تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محسن یگانه با سکوت و کویر به دل زمستان زد

0

هم آهنگ–محسن یگانه در روز ۳۰ دی ماه در جشنواره موسیقی فجر به سالن میلاد نمایشگاه رفت و اجرای برنامه کرد.

این خواننده پاپ پس از اجرای قطعه «باور کنم» که در واقع آغازگر کنسرت این شبش بود رو به حضار گرفت: اتفاق تلخی که امروز افتاد همه ما را ناراحت کرد و باعث شد خانواده‌های زیادی عزیزشان را از دست بدهند. آتش‌نشانی یکی از شریف‌ترین شغل‌ها در تمام دنیا است و می‌خواهم همگی این افراد فداکار را سی ثانیه به صورت ایستاده تشویق کنیم.

با این حرف او تمامی حاضران در سالن ایستاده و به تشویق آتش نشانان فداکار پرداختند.

سپس با تکنوازی کلارینت توسط نوازنده گروهش قطعات «دل من»، «بمون»، «هوایی شدی»،«رگ خواب» و «نباشی» و «کویر» را برای حاضران به اجرا در آورد.

«ببخشید اگر غمگین بود! ولی به هر حال گاهی غم و غصه هم وجود دارد.» این جمله را بعداز اجرای این قطعات گفت و بعداز آن «دوستت دارم» و «اینجا جای تونیست» را خواند که نسبت به دیگر کارهای اجرا شده اش ریتمیک تر بودند.

قبل از اجرای قطعه بعدی گفت: قطعه بعدی هم غمگین است. البته گویی بعضی از دوستان فقط برای قطعات شاد و شش‌و‌هشت آمده‌اند. برای آنها هم هنوز قطعاتی داریم، اما برای اینکه در سالن بمانند فعلاً اجرا نمی‌کنیم!

«بیت آخر» از آلبوم «حباب» و سپس ریمیکسی از قطعات «نخواستم»، «نمی‌شه»، «عذاب» و «دلسرد» نیز اجرا شد. «سکوت» که از ابتدای برنامه توسط حضار درخواست می شد، در این بخش از برنامه به اجرا در آمد. بعداز این بود که این خواننده به اجرای آنپلاگد قطعه «بهت قول می‌دم» پرداخت و مورد تشویق بسیار قرار گرفت.«من» و «وابستگی» قطعات پایانی این کنسرت بودند.

میلاد پرقوه (پیانو و کیبورد)، سعید علیرضایی (گیتار بیس)، محمدرضا زارعی (ویولن)، محمد زرنوش (کلارینت، ساکسفون)، مبین رفیع‌زاده (درامر)، وحید قاسمی (پرکاشن، دمام)، وحید وحیدی (گیتار) اعضای ارکستر محسن یگانه در این کنسرت را تشکیل می دادند.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ