تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«من که خوشبختم» و «بیراهه راه» منتشر می شود

0

«من که خوشبختم» و «بیراهه راه» تازه ترین آثار علیرضا تجویدی چند روز دیگر در فضاهای مجازی پخش می شود.

علیرضا تجویدی با اعلام این خبر گفت: آلبوم «من که خوشبختم» کار باکلامی ست که با ترانه و آهنگسازی بهزاد الماسی خواننده این اثر و تنظیم نوید نقره زاد آماده شده است؛ البته یکی از ترانه های این اثر به نام «عکسات» از امیر قزوینی است.
وی افزود: اثر دیگرم «بیراهه راه» مجموعه بی کلامی ست که آهنگسازی آن را نوید نقره زاده بر عهده داشته است در حقیقت این اثرحاصل آهنگسازی او براساس تم های موسیقیایی است که توسط وی در آثار فیلم ساخته شده است و نگرشی مینیمالیسم و فیوژن دارد.

این هنرمند در ادامه خاطر نشان کرد: این قطعات خلاصه ای از موسیقی فیلم هایی چون «چرخ» ، «هرگز چهره کسی را فراموش نمی کنم» و چند فیلم دیگر است که به صورت آلبوم بی کلام جمع آوری شده است .

تجویدی اضافه کرد: هر دو آلبوم تقریبا در سبک راک ساخته شده است ؛ تنها تفاوت بارزی که مجموعه «بیراهه راه» دارد موسیقی فیوژن ست که موجب شده است کار ترکیبی از موزیک غربی و ایرانی باشد.

وی در پایان با اشاره به تاریخ انتشار این آلبوم ها گفت: قرار بود هر دو آلبوم همزمان با هم در خرداد ماه منتشر شود ولی با توجه به شرایط انتخابات از دو روز دیگر انتشار آنها را تا دوم و سوم خرداد ماه در فضای مجازی شروع می کنیم در خرداد ماه هم در بازار پخش خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ