تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موزیک خوب موزیکی ست که می تواند با مردم ارتباط برقرار کند

0

هم‌آهنگ – سارا(سمیه)صادقی: موزیک خوب را می توان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد ؛در این رابطه یک نگاه تخصصی وعامه پسند وجود دارد که از لحاظ علمی نگاه مردم در الولیت قرار می گیرد چون مردم شاخص اصلی هستند. موزیک خوب موزیکی است که مردم بتوانند با آن ارتباط خوبی برقرا کنند.
در حال حاضر نسبت به چند سال گذشته شاهد تغییراتی در موسیقی هستیم ، فضای موسیقی بهتر شده است این موضوع موجب شده است که مردم ارتباط خوبی با این فضا برقرار کنند .
اگر بخواهیم نگاه تخصصی به موسیقی داشته باشیم ؛ از لحاظ تخصصی برداشت ملودی یعنی ارتباط شعر وموسیقی باید به گونه ای باشد که شنونده بتواند ارتباط خوبی با آن برقرار کند .اگر بتوانیم شعر وموسیقی را در کنار هم به خوبی بیان کنیم شاهد موزیک خوب ومتنوع خواهیم بود .
اما از لحاظ سازبندی اگر بخواهیم بر روی موسیقی متمرکز شویم ، ساز بندی های اصیل ما خیلی خوب می تواند رنگ آمیزی های خوبی در کنار هم داشته باشد؛ این شیوه با تکنوازی ویا ادغام قابل مشاهده است .
آهنگساز با تجربه خود می تواند سازها را به تعاملی برساند که علاوه بر انکه می تواند از دید عملی و تخصصی موفق باشد برای شنونده عامی هم قابل قبول باشد . در هر صورت باید به سلیقه ها احترام گذاشت اگر آهنگسازی که کار موسیقی انجام میدهد تجربه خود را در کنار سلیقه ها بگذارد فکر می کنم بتواند کار موفقی داشته باشد وبرای شنونده هم بازتاب خوبی در پی خواهد داشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ