تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین جشنواره تابستانی نارنجستان آغاز شد

0

نخستین جشنواره تابستانی نارنجستان با محوریت موسیقی در شهرستان نور و در محل هتل نارنجستان آغاز می شود.

علی آقایی نسب مدیر برگزاری جشنواره موسیقی نارنجستان در گفتگو با هم آهنگ گفت: نخستین جشنواره تابستانی نارنجستان با محوریت موسیقی در شهرستان نور و در محل هتل نارنجستان برگزار می شود.این جشنواره از چهارشنبه ۱۶ تیر دراستان مازندران آغاز وتا ۳۱ شهریور ادامه دارد.
وی در خصوص جزئیات این جشنواره توضیح داد: این جشنواره نخستین بار است که در تابستان برگزار می شود ؛ سال گذشته این جشنواره در نوروزبرگزار شد ، ولی امسال جشنواره تابستانی هم به آن اضافه شده است .

مدیر برگزاری جشنواره موسیقی نارنجستان با اشاره به خوانندگانی که در این جشنواره حضور دارند گفت: امید حاجیلی ۱۶ تیر، روزبه نعمت‌الهی ۱۷ تیر ،مجید خراطها ۱۸ تیر ماه و مهدی مقدم ۲۴ تیر ماه به روی صحنه می روند. اگر مجوز ها آماده شود تا ۳۱ شهریور با خوانندگان دیگر برنامه خواهیم داشت .
وی افزود: با پیش بینی هایی که صورت گرفته است ما ۱۵ برنامه با حضور خوانندگان دیگر تا ۳۱ شهریوربرگزار می کنیم. فعلا تا اماده شدن مجوز نمی توانم اسامی خوانندگان را اعلام کنم؛ چون بعضی از آنها هنوزمجوز نگرفته اند واستان مازندران آنها را رد کرده است . بعد از صدور مجوز اسامی قطعا اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ