تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نوستالژی «کافی شاپ» در راه است

0

هم آهنگ – سارا (سمیه ) صادقی : «کافی شاپ» آلبوم تازه پدرام امینی ابیانه به زودی منتشر می شود.

پدرام امینی ابیانه در گفتگو با هم آهنگ ازتازه ترین اثر خود خبر داد وگفت: آلبوم تازه ام با نام کافی شاپ به زودی منتشر می شود .تفاوت این آلبوم این است که براساس نیاز مخاطبان تولید می شود.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: همانطور که می دانید آلبوم آتش از جمله کارهایی بود که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، به گونه ای که هنوز هم بعد از ۱۵ سال از رادیو پخش می شود.

این خواننده در ادامه یاد آور شد: آخرین کارم به نام آتش ۳ بود که این کار هم همانند آلبوم های دیگرم گوش کردنش نیاز به تفکر داشت .

خواننده آلبوم آتش در ادامه در خصوص روند تولید آلبوم تازه خود توضیح داد: در حال حاضر این آلبوم با همکاری آرش عادل پور که به نظر من بهترین صدا بردار ایران است منتشرمی شود.

وی افزود:  با عادل پور  که هم اکنون صدا بردارآهنگ های  شجریان وشهرام ناظری است ، قرارست آهنگهایی تولید کنیم که  برای مخاطبان خاطره انگیز باشد؛ به همین منظور به فکر آهنگ های نوستالژیک افتادیم.

امینی در ادامه درخصوص تک آهنگ های آلبوم تازه اش توضیح داد: این آلبوم شامل ۲۰آهنگ است که آهنگ های  انگلیسی و نوستالژیک  فارسی را دارا است ؛ به عبارتی دو سی دی با کلی آهنگ های خاطره انگیز را دربر می گیرد.

وی با اشاره به تاریخ انتشار آلبوم کافی شاپ گفت : تابستان امسال آلبوم تازه ام منتشر می شود.خوشبختانه هیچ زمان برای گرفتن مجوز دچار مشکل نشده ام  وهمیشه آثارم اسپانسر داشته است.

امینی در پایان گفت : تا کنون آلبوم های آتش ۱ ،آتش ۲ ،سگ کشی ،مادر وپلاک ۲۲را منتشر کردم ؛که بی کلام وبرخی با کلام بود؛ ولی آلبوم های آتش ها از همه معروف تر بودند ؛ که ۱۵ سال پیش تا هم اکنون از رادیو پخش می شود.

منبع:اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ