تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همزمان با برگزاری کنسرتم آلبوم جدیدم رونمایی می شود

0

هم آهنگ – سارا(سمیه) صادقی: علی شمس از آلبوم تازه خود خبر داد ودر این باره به هماهنگ گفت: در حال حاضر به طور فشرده در حال سپری مراحل ضبط آلبوم تازه ام هستم تا انشا الله تا پایان سال لوح فشرده کار را روانه بازار کنم همزمان با این البوم یک اجرای خاص دارم که با اجرای قبلی متفاوت است.

وی در ادامه با اشاره به کنسرتی که قرار بود در اردیبهشت ماه برگزار شود توضیحاتی ارائه کرد و گفت:

قرار بود کنسرتی در اردیبهشت ماه برگزار کنیم اما به دلیل مشکلاتی این اتفاق نیافتاد. بعد از محرم وصفریعنی اواخر پاییز قصد دارم همزمان با برگزاری کنسرتم ،آلبوم تازه ام را رونمایی کنم.

وی افزود: آلبوم جدیدم بر اساس تعداد کارهایی است که به تازگی مجوز گرفته است.حدود ۴۰کار در صف مجوز داشتم که ازاین بین ۱۵ کار موفق به دریافت مجوز شد .
شمس بابیان اینکه این آلبوم شامل ۷ قطعه است ،تصریح کرد: قطعاتی همچون عشقم ،می شود رفت ،مرا ببخش ،دلقک ،فرشته و… عنوان قطعات این آلبوم است .

این خواننده در ادامه با اشاره به کلیپی که به جشنواره فیلم تهران ارائه کرده بود توضیح داد: در سال ۸۶ ویدیو کلیپی به نام نوروز که ترکیب انیمیشن وتصویر بود را به جشنواره فیلم تهران ارائه کردم این ویدیو جزء دو فیلمی بود که به مرحله نهایی رسید؛ در صدد بودم برای آن مجوزی بگیرم اما جزء ممیزی ها شناخته شد. به همین سبب در طی این سالها به فراموشی سپرده شد اما اکنون تلاش دارم مجوز این ویدیو را بگیرم چون قصد دارم آن را منتشر کنم .چون تا زمانیکه کاری منتشر نشود نمی تواند اجرا شود.

وی در پایان گفت:نهم تیرماه مصادف با روز جهانی صنعت است و بنا به دعوت طراحان صنعتی در این روز ۵ قطعه اجرا خواهیم داشت .

منبع: اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ