تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همنوایان حاجبی درصدد است موسیقی ملی ایرانی را ترویج دهد

0

هم‌آهنگ: به گزارش اپلیکیشن هم‌آهنگ گروه موسیقی ارکسترال همنوایان حاجبی طی فراخوانی از هنرمندان علاقه مند و توانا در عرصه نوازندگی و خوانندگی دعوت به همکاری می کند.
مجید حاجبی نوازنده ساز سه تار این ارکستر با اعلام این خبر درباره همنوایان حاجبی گفت: گروه همنوایان حاجبی حدود یک سال است که فعالیت هنری خود را به سرپرستی محسن حاجبی آغاز کرده است.این گروه در غالب موسیقی سنتی فعالیت می‌کند.
این نوازنده در ادامه از انگیزه همنوایان حاجبی در اعلام فراخوان گفت:به تازگی تصمیم گرفته شده با اعلام فراخوان و دعوت از هنرمندان علاقه مند،نوجوانان و جوانان با انگیزه تلفیقی از موسیقی سنتی به خصوص استفاده از سازهایی که کمتر در گروه های دیگر به کار گرفته شده را نشان دهیم و استفاده کنیم.
وی افزود:هدف ما از این اقدام ترویج موسیقی ملی ایران است.تا به این وسیله بتوانیم جوانان و نسل های بعدی را با این موسیقی و بزرگان و اساتیدی چون استاد ابوالحسن صبا،علینقی وزیری،احمد عبادی،مرتضی نی داوود،علی اکبر خان شهنازی و … آشنا کنیم.ونشان دهیم که اساتید و بزرگان موسیقی ما هم ردیف بزرگانی چون:باخ،موزارت،بهتوون،برامس و… هستند.
حاجبی در پایان در باره پروژه همنوایان حاجبی توضیح داد:قرار است این پروژه را در ادامه با توجه به رده سنی و استعداد یابی از میان هنرمندان علاقه مند پیش ببریم.

منبع:هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ