تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همکاری مشترک با اردشیرکامکار آلبوم شد

0

هم آهنگ-لی لا رضایی: همکاری مشترک با اردشیرکامکار آلبوم شد
خوانندگان برای انتشار آثار خود، شرکت تاسیس می‌کنند
خواننده سنتی خوان کشورمان از تولید جدیدترین آلبوم خود خبر داد واعلام کرد این آلبوم تا دوماه آینده روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.
وحید تاج در گفت و گو با هماهنگ از انتشار جدیدترین آلبوم خود خبر داد و در این باره اظهار داشت: این آلبوم در همکاری با اردشیرکامکار تولید شده است و آهنگسازی و ضبط آن توسط وی انجام شده است. برای این آلبوم هنوز عنوانی مشخص نشده است اما طی صحبت ها وتصمیماتی که داشتیم قرار بر این است تا دوماه آینده حتما منتشر شود و در دسترس علاقه مندان به موسیقی قرار بگیرد.
این خواننده ادامه داد: این آلبوم یکی از ۱۰ آلبوم آماده ای است که در دست انتشار دارم ولی هنوز بنا به دلایلی موفق به انتشار و پخش آنها نشده‌ام. البته تمامی این آلبوم‌ها را نمی توان با هم و به صورت یکجا منتشر کرد. چون شخصا بر این عقیده ام که هر خواننده خیلی هم که پرکار و فعال باشد ، در طول سال فقط می تواند ۲ تا ۳ آلبوم منتشر کند.
وی در ادامه صحبتهای خود تاکید کرد: متاسفانه در بیشتر مواقع همه چیز دست ما نیست و گاهی شرایطی پیش می آید که نمی توان در فرصت مناسب و ایده‌آل نسبت به انتشار آلبوم‌ها اقدام کرد.
گاهی هم من خواننده شرایط را مناسب نمی دانم اما عوامل دیگر اعم از نوازنده و آهنگساز تاکید به انتشار آلبوم دارند و چاره ای نیست جز سر تسلیم فرود آوردن. خلاصه اینکه در خیلی از مواقع آن طور که باید اتفاقات خوب نمی افتد.

تاج با اشاره به تاخیری که در انتشار این آلبوم پیش آمده است، گفت: تمامی شرایط یاد شده موجب شد تا آلبوم من و استاد اردشیرکامکار با تاخیر مواجه شود و از این بابت از مردم عذرخواهی می کنم.

این خواننده سنتی با بیان این‌که شرکت‌ها نیز در تاخیر و یا عدم انتشار آلبوم‌های مقبول بی تاثیر نیستند، گفت: عمده ترین علت تاخیر در انتشار آثار خوانندگان و کلا هنرمندان، کم کاری شرکت‌های تولید کننده و پخش است. در حال حاضر من چندین آلبوم آماده انتشار خود را به دست شرکت‌های مختلف سپرده‌ام تا در فرصتی مناسب منتشر شوند اما با گذشت زمان زیاد هنوز که هنوز است چنین اتفاقی نیفتاده است.
وحید تاج در پاسخ به اینکه آیا با وجود تاخیر در انتشار آلبوم‌ها، با موسیقی بیات و کهنه مواجه می شویم یا خیر، گفت: دقیقا با موسیقی کهنه ای مواجه می شویم که متعلق به زمان ساخت خودش است . گاهی این تاخیر به قدری طولانی می شود که خواننده از ادامه کار و انتشار آلبوم خود دلسرد می شود و ترجیح می دهد که دیگر اثرش منتشر نشود اما همانطور که به آن اشاره کردم، پشت هر اثر نه فقط خواننده، که نوازنده و آهنگساز هم هستند و نمی توان خیلی دست روی دست گذاشت.
خواننده آلبوم«برفخوانی» درپایان گفت: تنها راه حلی که این روزها همه خوانندگان برای مقابله با رویکرد شرکت ها و انتشار هرچه زودتر آثار خود در نظر گرفته اند ، تاسیس شرکت است . هر خواننده ای به تاسیس یک شرکت اقدام کرده است و آثار خود را از طریق شرکت خود منتشر و روانه بازار موسیقی کشور می‌کند. کسی چه می داند؟ شاید من نیز به دنبال چنین راه حلی باشم!

منبع:اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ