تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

وحید تاج : به انتشار تک آهنگ در فضای مجازی فکر نکرده ام

0

هم آهنگ: وحید تاج از همکاری مشترک خود با هنرمندان حوزه موسیقی  و انتشار آلبوم تازه خود خبر داد.

وی با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: آلبوم های زیادی آماده انتشار دارم .همچنین با اردشیر کامکار در آلبوم  “زهی عشق” همکاری دارم، امیدوارم به زودی این آلبوم منتشر شود.

این خواننده در ادامه افزود: آلبوم هایی دارم که ازمدت ها پیش ضبط شده است وبه دلیل شرایط بدی که وجود داشته هنوز منتشر نشده اند . از جمله این آلبوم ها می توان به «در عشق زنده باید» ،«وطن»،«از برگ ها » ،«از کوچ تا رهایی »،«عطار» اشاره کرد .

وی ادامه داد: این آلبوم ها چند سال پیش ضبط شده ولی متاسفانه هنوز منتشر نشده اند. به هر حال همچنان منتظر فرصت مناسب برای انتشار آنهاهستیم .آلبومی هم با سیامک جهانگیری دارم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است.

این خواننده سنتی خوان افزود: مجوز آلبوم ها تقریبا صادر شده است ومشکل ارشادی ندارد، ولی هنوز زمان درستی برای انتشار آنها در نظر نگرفته ام.

تاج با اشاره به انتشار تک آهنگها در فضای مجازی گفت:تا امروز به انتشار تک آهنگ در فضای مجازی فکر نکرده ام.تصور می کنم، انتشار تک اهنگ با استقبال زیادی روبه رو می شود به همین دلیل در فضای مجازی این کار باب شده است.

وحیدتاج با اشاره به کنسرت هایی که تا کنون برگزار کرده است، یاد آور شد: ۱۰ روز پیش در تالار وحدت کنسرت با شکوهی با ارکستر نور برگزار کردیم.همچنین در ۳۰ تیرماه  ویک مرداد ماه در تنکابن  با گروه “آهنگ” به سرپرستی مهرداد ناصحی کنسرتی داشتیم. شب اول کنسرت را به استاد شجریان وشب دوم را به استاد مجید درخشانی تقدیم کردیم .

تاج در ادامه با اشاره به مشکلات وموانعی که در موسیقی وجود دارد گفت : در موسیقی مشکلات وپیچ وخم های  زیادی وجود دارد ،از ابتدا تا انتها با موانعی مواجه هستیم. همیشه با این سختی ها دست وپنجه نرم می کنیم. از جمله این مشکلات می توان به  گرانی سالن ها؛ سالن هایی که اجاره آنهاسنگین است ، تبلیغاتی که نیاز به گفته های آنچنانی دارد و گرفتن مجوز اشاره کرد.

وی در پایان یاد آور شد: نیمی از کنسرت های ما در خارج از کشور اجرا می شود. آنجا ایرانی هایی هستند که کنسرت ما را استقبال می کنند، یا خارجی هایی که فرهنگ ایران وموسیقی ایران را خیلی دوست دارند و با اشتیاق کامل گوش می کنند واز آن لذت می برند. به هر حال همیشه نیمی از نگاهمان به ایران است و نیم نگاهی هم به کنسرتهای خارجی داریم. امید که در این راستا موفق شویم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ