تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

وقتی خواننده پاپ زباله های ساحل خلیج فارس را جمع آوری کرد

0

«روزبه نعمت الهی» خوانده موسیقی پاپ کشورمان و اعضای گروهش صبح پنجشنبه ۲۴ دی ماه با حضور در ساحل «خلیج فارس» در حرکت جمعی سازمان مردم نهاد رسانه زیست محیطی هرمزگان به جمع آوری زباله های ساحل خلیج فارس پرداختند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، سپس نعمت الهی برای شرکت در سمینار ضایعات نخاعی هرمزگان به سالن محل سمینار رفت که با استقبال گرم مدیران آن مجموعه و ۱۵ انجمن خیریه از شهرها و استان های مختلف روبرو شد و به درخواست حاضرین در سمینار، قطعه ایران را برای حاضرین خواند.

این خواننده با سابقه پنجشنبه شب در فضای باز هتل هرمز بندرعباس نیز با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از مخاطبانش کنسرت پر شوری را برگزار کرد. روزبه این کنسرت را همانند اکثر کنسرت‌هایش با قطعه «مست و دیوانه» آغاز کرد و در ادامه با اجرای قطعه «ایران» و «خلیج فارس» در کنار آبهای نیلگون خلیج تا ابد فارس، شور و هیجان خاصی سالن را فرا گرفت. او همچنین برای اولین بار قطعه «نفس نفس» را نیز برای مخاطبان اجرا کرد.

همچنین در این شب روزبه با ابراز رضایت چندباره در خصوص شور و حال هواداران گفت: «من فعلاً با تهران قهر هستم و کنسرتی در تهران نخواهم داشت. البته با مردم تهران قهر نیستم، بلکه با مسئولان آن قهرم.» او در پایان خبر از آغاز به کار اپلیکیشن «هماهنگ» داد و گفت این برنامه در جهت حمایت از حقوق هنرمندان و همچنین کارهای خیرخواهانه راه اندازی شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ