تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پروژه استعدادیابی بهروز صفاریان به ثمر نشست

0

هم آهنگ- لی لا رضایی: آهنگساز و تنظیم کننده جوان کشورمان از برگزاری پروژه استعدادیابی خود خبر داد که پیش از این  قرار بود در بستری مناسب و از رسانه ملی پخش شود.
بهروز صفاریان که سالهای گذشته پیشنهاد تولید و ساخت چنین برنامه و ایده آن را داده بود، بالاخره توانست این پروژه را به ثمر بنشاند. وی در این باره عنوان کرد: طی سال‌های گذشته که صحبت از انجام و تولید چنین برنامه ای شد، دوستان بسیاری شروع به کار کردند و برنامه‌های نه چندان درخوری را تولید و پخش کردند اما متاسفانه این برنامه، ان چیزی نبود که در ذهن من بود و تصمیم به انجام آن را داشتم بلکه چیزی بود که زاییده تفکرات خود آن‌ها، با الهام از ایده من صورت گرفته بود.
صفاریان افزود: پروژه استعدادیابی که در دست انجام داریم، کاملا متفاوت از تمامی آنچیزی است که تاکنون شاهد بوده ایم و نسبت به طرح‌های قبلی شکل و فرم و محتوای دیگری دارد. این طرح را سالیان سال است که تصمیم به انجامش داشتم اما هر بار موفق نشدم آن را پیاده کنم. آنچه در تلویزیون‌های ایران و خارج از ایران از چنین برنامه‌های می‌بینید، برنامه‌ای دست و پا شکسته از طرح‌های قبلی من است که افراد مختلف در ابعاد مختلف انجام داده‌اند. اما بدون حضور من و بدون استاندارد حرفه‌ای شروع به انجام آن کردند.
این تنظیم کننده تاکید کرد: با وجود کپی های مختلفی که از این برنامه و ایده من شده، به این نتیجه رسیدم که اگر قرار است من به چنین برنامه ای اقدام می‌کنم، باید کاملا متفاوت از همه رفتار کنم تا برنامه‌ای متفاوت تولید شود. با دردست داشتن تولید این پروژه مرحله به مرحله که پیش می‌رویم، اتفاقات بیشتر و بهتری می‌افتد.
وی درپایان و در پاسخ به اینکه آیا با محسن چاوشی همکاری مشترک دیگری دارد یا نه گفت: تا اطلاع ثانوی فکر نمی‌کنم با این خواننده همکاری مشترکی داشته باشم . چرا که همکاری من با وی در جدیدترین آلبوم وی در بازار موسیقی موجود است.

منبع: اختصاصی هم آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ