تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرتی برای حسام الدین سراج

0

هم آهنگ– سارا(سمیه) صادقی: خواننده پیشکوت سنتی‌خوان کشورمان از برگزاری کنسرت خود در آینده نزدیک خبرداد و اظهار داشت: هم اکنون مشغول برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت در تابستان هستیم و از هم اکنون کارهای اولیه آن را در دست انجام داریم.
حسام‌الدین سراج ضمن اعلام این خبر در گفت و گو با هماهنگ گفت: این کنسرت‌ها بیشتر شبیه تور کنسرت است و قرار است در تهران و شهرستان‌های مختلف برگزار شود. در این کنسرت‌ها قطعاتی ازآلبوم‌های قدیمی و همین طور جدیدترین آلبوم خود با عنوان «لبخوانی بهار» برای اجرا استفاده خواهم کرد.
وی درخصوص آلبوم «لبخوانی بهار» که با تاخیری درازمدت همراه شده بود، گفت: متاسفانه این آلبوم در زمان مقرری که در نظر گرفته‌بودیم، منتشر نشد و نتوانستیم آن را در مناسب‌ترین زمان ممکن برگزار کنیم و با تاخیری بسیار بالاخره در اوایل بهار منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.
وی پیش از این درخصوص این آلبوم توضیحاتی داده و گفته بود: این آلبوم اثری است از آهنگساز جوان و توانا «صادق موسوی» با نوازندگان خوش قریحه و مستعدی از اراک ومجموعه ایست شامل ۱۰قطعه موسیقی با همکاری ارکستر زهی ایرانی و بر اساس اشعاری از حافظ، میرزا حبیب خراسانی، وحشی بافقی و گلچینی از اشعار کلاسیک شاعران ایرانی. این اولین تجربه همکاری بنده با صادق موسوی ست اما با این حال، تجربه ای خوشایند بوده و نتیجه تلاش های این آهنگساز مجموعه ای مقبول و قابل توجه بوده است.

منبع: اختصاصی هم اهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ