تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت متفاوت سیامک آقایی در تالار وحدت برگزار می شود

0

هم آهنگ – سارا صادقی : کنسرت باز عشق که سال گذشته به دلیل آسیب دیدگی سیامک آقایی متوقف شده بود ۲۲ مردادماه امسال در تالار وحدت برگزارمی شود.وی ازنوازندگان چیره دست عرصه سنتی موسیقی است که شهرت جهانی خود را مدیون کنسرت های موفقی است که تاکنون درخارج ازکشور برگزار کرده است.به همین بهانه با « سیاه کلا »مدیر برنامه این خواننده گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید:

سال گذشته کنسرت «باز عشق » در تالار وحدت اجرا داشت قرار بود اجرای کنسرت تمدید شود چرا این اتفاق رخ نداد؟

سال گذشته کنسرت باز عشق در تالار وحدت اجرا داشت؛ ولی در پاییز گذشته نتوانستیم این کنسرت را تمدید کنیم ؛ چون دست راست سیامک آقایی دچار آسیب دیدگی شده بود. با تاخیر یک‌ساله و پس از بهبودی این هنرمند قرار است ۲۲ مرداد ماه بار دیگر کنسرت باز عشق  در تالار وحدت اجرا شود.

با توجه به آسیب دیدگی سیامک آقایی چه تغییراتی در اجرای کنسرت امسال رخ داده است ؟

کنسرت امسال با تغییراتی در آهنگ ها اجرا خواهد شد.کار ما بداهه نوازی است ؛ بین قطعات بداهه نوازی صورت می گیرد. اتفاقاتی که در یک سال اخیر برای سیامک آقایی افتاده ست ، آنقدر تلخ و دردناک است که به نوعی این کنسرت را درگیر کرده است.

چرا تصمیم گرفتید امسال هم در تالار وحدت کنسرت «باز عشق» را برگزار کنید؟

دو ماه پیش پس از بهبودی آقایی  برای اجرای دوباره این کنسرت با تالار وحدت هماهنگی های لازم صورت گرفت ،قرار شد ۲۲ مرداد این کنسرت اجرا شود. سه روزاست  که بلیت فروشی را باز کردیم؛ در عرض ۳ روز همه بلیت ها خریداری شده است ،حدود ۷۰ تا بلیت بیشتر نمانده است به دلیل استقبال در پی تمدید دوباره این کنسرت هستیم.

 

آیا بعد از این کنسرت برنامه خاصی در پیش دارید؟

آلبوم «سفرسنتور» خیلی وقت است که برای انتشار آماده است،  فقط طرح جلد آن مانده است که به زودی کامل می شود. تلاش داریم قبل از ۲۲ مرداد این آلبوم را منتشر کنیم.

لطفا کمی درباره آلبوم سفرسنتور توضیح دهید؟

این آلبوم نتیجه ده سال کار وسفرهای خارجی ودیدار با ارکستر بین المللی و سازهای مختلف موسیقی ملل است . در این آلبوم هم نوازی سنتور با  شاپوحاچی ژاپن ، سارود اهواز و ارکستر جاده ابریشم (آمریکا) و… است ؛ به طوری که هر آهنگ در یک کشور ضبط شده است.

سوال پایانی اینکه کنسرت های شهرستان از چه تاریخی ودر کدام شهرها قرار است برگزار شود؟

یک هفته بعد از کنسرت تهران یعنی ۲۹ مردا در قزوین کنسرتی داریم ، همچنین در استان های  شهر کرد ،اهواز ،زنجان ،کاشان ،بروجرد اجراهایی خواهیم داشت ،همچنین درحال مذاکره هستیم که در شهرستان های کرمانشاه وسنندج هم اجرایی داشته باشیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ