تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت «کاوه یغمایی» در جشنواره موسیقی فجر لغو شد

0

 هم‌آهنگ: کنسرت «کاوه یغمایی» در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر که قرار بود شامگاه دوشنبه ۲۶ بهمن طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود، لغو شد.

این موضوع می‌تواند بزرگ‌ترین شوک به جشنواره‌ای باشد که روندی متفاوت نسبت به سال‌های گذشته در پیش گرفته بود و حالا می‌رود تا یکی از مهم‌ترین و بحث‌برانگیزترین اجراهای خود را لغوشده ببیند.

هنوز کاوه یغمایی هیچ اظهار نظر رسمی در این خصوص انجام نداده، اما گفته می‌شود دلیل لغو این برنامه، موانع تکنیکی برای اجرای برنامه عنوان شده است. قرار است ظهر امروز کاوه یغمایی در نشستی که با حضور خبرنگاران در تالار وحدت برگزار می‌شود دلایل لغو این اجرا را مطرح کند.

این اتفاق غیرمنتظره در حالی رخ می‌دهد که کنسرت کاوه یغمایی یکی از اولین برنامه‌هایی بود که در میان کنسرت‌های جشنواره موسیقی فجر، بلیت‌های آن به اتمام رسیده بود.

پیش از این و پس از اعلام خبر حضور کاوه یغمایی در جشنواره موسیقی فجر، مخاطبان و منتقدان موسیقی از این اتفاق که پس از ده سال رخ می‌داد استقبال کردند. یغمایی هم تمرینات خود را با ارکستری متشکل از نوازنده‌های سرشناسی نظیر همایون نصیری، هومن غفاری، مسعود همایونی، آرین کشیشی و… آغاز

و خود را برای دو سانس برنامه و پذیرایی از بیش از چهار هزار مخاطب موسیقی آماده کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ