تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «افسانه روزگار» منتشر می شود

0

آلبوم موسیقی «افسانه روزگار» از تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری به سرپرستی مسعود شعاری و صدای سالار عقیلی در ایام منتهی به عید سعید فطر منتشر می شود.

آلبوم موسیقی «افسانه روزگار» از تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری با همکاری گروه «همساز» به سرپرستی مسعود شعاری و صدای سالار عقیلی در ایام منتهی به عید سعید فطر توسط موسسه «نوخسروانی باربد» منتشر می شود. این آلبوم قرار بود پاییز سال ۹۶ در بازار موسیقی منتشر شود که انتشار سراسری آن به روزهای پایانی خرداد ماه سال ۹۷ موکول شد.

آلبوم موسیقی «افسانه روزگار» از تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری است که با تکنوازی سه تار مسعود شعاری، صدای سالار عقیلی و اشعار شاعرانی چون سعدی، عطار نیشابوری، خیام، عاشق اصفهانی، فروغی بسطامی، فریدون مشیری، حسین گل گلاب و حسین پژمان بختیاری ساخته شده است.

این آلبوم از ۱۸ قطعه موسیقی تشکیل شده و هنرمندانی چون مسعود حبیبی نوازنده دف، وصال عرب زاده، فرزام اعتمادی، عطا ایمانی، بهرنگ حکیم‌پور و سپهر شهبازی نوازندگان سه‌تار، سیامک صالحی نوازنده تمبک، هومان رومی نوازنده کمانچه، فرزام اعتمادی نوازنده دلربا، سینا شعاری نوازنده عود در قالب گروه «همساز» به سرپرستی مسعود شعاری در این مجموعه همکاری داشته اند.

مسعود شعاری که طی سال های اخیر از جمله آهنگسازان و نوازندگان صاحب سبک موسیقی کشورمان لقب گرفته چندی پیش با همراهی پژمان حدادی نوازنده مطرح سازهای کوبه ای آلبوم «سایه وار» را در بازار موسیقی منتشر کرده بود. سالار عقیلی نیز که طی ماه های گذشته علاوه بر اجرای سرود تیم ملی فوتبال کشورمان و خواندن چند تیتراژ فعالیت مستمری در عرصه موسیقی داشته، اخیرا آلبوم های «راز خیام» به آهنگسازی امیرحسین طریقت و «جان سرگردان» با همراهی گروه «سور» را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ