تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

افشین مقدم :پس از شش سال فعالیت های خود را شروع کردم

0

افشین مقدم ترانه سرا معتقد است که جامعه ما بیمار است چون ۴ سال پیاپی خوانندگانی مثل علیزاده کنسرت برگزار می کنند؛ چرا بقیه خوانندگان نباید در صحنه حضور داشته باشند.
افشین مقدم در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: چون اغلب مردم افسرده هستند و تفریحی ندارند اغلب به کنسرت ها روی می آورند این موضوع موجب شده است که برخی از خوانندگان دچار حس خودباوری شوند وبه این نتیجه برسند که حتما طرفدار دارند که سالنشان پر شده است.
این ترانه سرا در ادامه درباره سرمایه گذاری شرکت ها بر روی خوانندگان خاص گفت: بسیاری از شرکت ها روی خواننده یا گروه خاصی سرمایه گذاری وآثار آنها را منتشر می کنند؛امابعد از مدتی خوانندگان جدیدی ظهور می نند وخوانندگان قبلی از دور خارج می شوند. بازار موسیقی نمی تواند از چند گروه موسیقی حمایت کند.
وی افزود: ما خوانندگان بزرگی چون فریدون شهبازیان ویغمایی داریم که هنوز آثارشان مثل گل گلدون و گل یخ زمزمه می شود اما آهنگ های جدید از خوانندگان نوظهور فقط درباره ناله ،نفرین وشکست عشقی است .
مقدم در ادامه درباره شرایط ترانه سراها در بازار موسیقی خاطر نشان کرد : چون شرکت های موسیقی وضعیت ثابتی ندارند مجبورند با افراد مطرح (خواننده وترانه سرا) کار کننداین موضوع با عث می شود که ترانه سراهای با استعداد پشت درها بمانند تا خواننده ای آنها را انتخاب کند.
این ترانه سرا در خاتمه از فعالیت های تازه خود گفت: آلبوم محمد زند وکیلی قبل از نوروز ۹۶ منتشر می شود؛ ترانه هایی چون لالایی ، آه سرد وجدایی از اشعار بنده است که در این آلبوم قرار گرفته است همچنین مانی رهنما هم در آلبوم تازه خود ازدو اشعار من استفاده کرده است، به این ترتیب بعد از شش سال پرکار تر فعالیت های خود را شروع کردم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ