تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

افشین نیک فلاح از اجرا در گروه بخارا و تاسیس گروه تازه ای در کرج خبر داد

0

افشین نیک فلاح نوازنده سنتور و یکی از نوازندگان گروه «بخارا» ضمن تشریح برنامه های تازه خود از اجراهایی که پیش رو دارند خبر داد.

افشین نیک فلاح با اشاره به گروه تازه ای که درحال جمع آوری نوازندگان آن است خبر داد و در این باره گفت : در حال جمع آوری گروه تازه ای در کرج هستیم در حقیقت نوازندگان این گروه بومی همه از ساکنان این منطقه هستند. تقریبا اعضای گروه انتخاب شده اند اما هنوز به مرحله انتخاب نام گروه نرسیده ایم .

وی افزود: قرار است مدیر روستا قطعات را انتخاب و تنظیم کند چون تجربه بسیاری در حیطه موسیقی دارد به احتمال زیاد به عنوان سرپرست گروه انتخاب خواهد شد.

این نوازنده در ادامه یاد آور شد: موسیقی را سال 85 نزد برادران فراهانی در کانون موسیقی شیدا  آغاز کردم و از آن زمان به طور جدی تمرینات خود را شروع کردم با گروه های بسیاری به صورت غیر رسمی اجراهایی چون خیریه داشتم تا آنکه سال گذشته با گروه «بخارا» آشنا شدم البته یکی از دوستانم مدیر روستا باب این آشنایی و معرفی را فراهم کرد از فعالیت من با گروه «بخارا» حدود یکسال می گذرد.

نیک فلاح در خاتمه گفت: با گروه «بخارا» قرار است در تاریخ 27 مرداد ماه اجرایی داشته باشیم حدود 12 قطعه برای این اجرا آماده کرده ایم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ