تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

افشین یدالهی:اینکه بخواهیم اشک مردم را در بیاوریم کافی نیست!

0

افشین یدالهی در گفتگو با خبرنگار هم آهنگ گفت: با نغمه هایی که اشک مردم را در می‌آورد مخالف هستم؛ اینکه ما بخواهیم با اشعاری مردم را به گریه بیاندازیم کافی نیست.

افشین یدالهی (ترانه سرای سریال میوه ممنوعه ) در خصوص نغمه های عاشورایی گفت:  هزار سال خواستیم اشک مردم را با خواندن دردناک ترین نغمه ها در بیاوریم ولی هرگز در ک نکردیم که چرا امام حسین (ع) و یارانش به شهادت رسیدند، تنها به فکر برگزاری مراسم هستیم.

وی افزود: اگر به عزاداری شهر یزد نگاه کنیم می بینیم؛ عزاداری آنجا الگوی مناسبی برای عزاداریها است ،چرا که با شآن بالاتری به این وقایع نگاه می کنند و با اجرای مراسم هایی محترمانه تر پیام های مناسبتی را بیان می کنند.

شاعر سریال مدار صفر درجه در ادامه با اشاره به سریال شب دهم یاد آور شد: ترانه سریال دهم را منطبق با سناریوی شب دهم گفتم، شخصیت این داستان حیدر گرفتار عشقی می شود که برای رسیدن به آن باید شرطی را برآورده کند؛ پس به دنبال شرط می رود در این راه دچار تحول درونی می شود که در پایان به عشق وسیع تر وبالاتری می رسد .

یدالهی درباره فعالیت های اخیر خود گفت: احسان خواجه امیری کاری را برای محرم خوانده است که شعر آن را من گفته ام ولی هنوز نام مشخصی ندارد. همچنین اشعار کار تازه محمد اصفهانی که درباره رزمندگان است را من سروده ام این کار قرار است به صورت کلیپ ساخته شود .

وی در پایان افزود: اشعار آلبوم تازه همایون شجریان را سروده ام ، آهنگسازی این کار را فردین خلعتبری انجام داده است و اشعار تازه محمد رضا فروتن به آهنگسازی بابک زرین را هم انجام داده ام احتمالا اوایل پاییز منتشر می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ