تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

افشین یدالهی از همکاری با سالارعقیلی تا همایون شجریان

0

هم آهنگ-افشین یدالهی شاعر ترانه سرای نامی که علاوه بر روانپزشکی در عرصه موسیقی نیز فعالییت های متعددی دارداز آخرین فعالیت های خود گفت واظهار داشت:
تیتراژ هایی برای سریال «معمای شاه» به نام «ایران فدای اشک» ، «خنده تو» ، «ایران به آتش می کشد» و« خاموشی تاریخ» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی بابک زرین خوانده شد که ترانه های دیگر نیز در ادامه سریال منتشر می شوند.
وی افزود: کتاب «چنین گفت زرتشت» به نویسندگی نیچه و ترجمه داریوش عاشوری را به صورت کتاب گویا و دکلمه شده خواندم که آهنگسازی آن به عهده حمیدرضا یراقچیان است.
وی همچنین از آخرین آلبوم های جدید و در حال انتشار خبر داد و گفت: آلبوم «من عاشق چشمت شدم» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی فردین خلعتبری توسط آوای باربد منتشر شد که شش قطعه از این آلبوم سروده من بود. آلبومی دیگر با صدای همایون شجریان و آهنگسازی فردین خلعتبری نیز به زودی توسط آوای باربد منتشر می شود.
وی تاکید کرد: تمام قطعات یک آلبوم با صدای محمدرضا فروتن و آهنگسازی بابک زرین و آهنگسازی سیروان خسروی از سروده های من هستند که به زودی منتشر می شود. در آلبوم سی سالگی احسان خواجه امیری نیز یک ترانه دارم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ