تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«آقای سماع» از کنسرت متفاوت خود در «شهریور» و «مرداد» خبر داد

0

آقای سماع ضمن تشریح برنامه های خود از اجراهایی که پیش رو دارد ،انتشار آلبوم و ساخت ویدیوکلیپ های تازه اش خبر داد.

امیرحسین حسنی‌نیا درباره تازه ترین اجرای خود گفت: در مرداد و شهریور ماه قرار است در شهرهایی چون تهران ، رشت و شیراز کنسرت هایی داشته باشیم که در آن قطعات جدید آلبوم تازه ام را اجرا می کنم.
وی در خصوص جزییات کنسرت تهران توضیح داد: طبق برنامه قرار است در این کنسرت از حرکات سماع کشورهای دیگر استفاده شود تا به این طریق بتوانیم کمک کنیم که نسل آینده با این نوع موسیقی ارتباط برقرار کند؛ علاوه برآن اجرای تصویری (انیمیشن) هم خواهیم داشت به همین منظور این کنسرت را در سالن سینما چهارسو بر گزار می کنیم.

حسنی‌نیا در ادامه از آلبوم تازه خود گفت: در حال ضبط آلبوم تازه ام به نام «هیچ »هستم ؛ تصمیم دارم این اثر را به صورت ویدیو و قطعه منتشر کنم چون حق شنونده ما است که به جای تصویر کلبه و… نوع ساز بندی ما را ببیند و بتواند با این موسیقی ارتباط بر قرار کند.

سرپرست گروه سماع با اشاره به دیگر قطعاتی که قرار است به صورت ویدیوکلیپ منتشر کند توضیح داد: تا یک ماه دیگر دو کلیپ ما منتشر خواهد شد ؛ نام این قطعات قدیمی «چرخان» و «سماع» است که بسیار در کنسرت هایم اجرا کرده ام ؛ قرار است با تنظیم جدید به صورت ویدیوکلیپ پخش شود.

وی در خاتمه گفت: اواخر مرداد ماه در قونیه و شهریور ماه هم در استرالیا کنسرت خواهم داشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ