تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آخرین کنسرت مرداد ماه امید حاجیلی برگزار شد

0

 

کنسرت این خواننده که این روزها با استقبال بالایی مواجه می‌شود برای چهارمین بار تمدید شده بود و با اتمام دوباره‌ی بلیت‌های این اجرا، برای پنجمین بار و در سی و یک شهریور نیز تمدید شد.

خواننده آلبوم «حاجیلیتو» در این کنسرت قطعاتی همچون «دلبر»، «حالا حالا»، «رفتم از دست»، «بمب عشق»، «وقت گل نی»، «تردست»، «ربابه»، «واى واى»، «باریکلا»، «ترک دیار»، «اى داد» و «نقش جمال» را اجرا کرد. با اجرای قطعه «نقش جمال» که در آلبوم با همراهی صدای زنده‌یاد «ناصر عبدالهی» منتشر شد، حاجیلی گفت این نخستین اجرای این قطعه است و یاد کردن این هنرمند با تحت تاثیر قرار گرفتن حاجیلی و جو سالن همراه شد.

همچنین گفتنی است اعضای ارکسترامید حاجیلی را به سرپرستی انوشیروان تربتی، حسین شریفى، رامین زواری، مسعود پهلوان، مجید برومند، ارشام غفورى، آرش صمیمى، محمد مرتضوى، مهدى گل‌کرمى، احسان عبدى‌پور، امیر عبدى پور،سامان علوى، رضا اسدالهى، عرشیا والى، حسن فراهانى، محسن خاش و اکبر شهریارى شامل می‌شوند و اعضای گروه کر را نیز در این کنسرت سمیرا ملک، مریم کى‌احمد، آناهیتا اعتمادى، صابر شفیعى، محمد ماه‌رویان و مجید کمالى تشکیل می‌دادند.

این کنسرت به همت موسسه رویال هنر پارس برگزار شد.

در ادامه عکس‌های طلیعه خردمند از این کنسرت:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ