تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم قاسم افشار به زودی منتشر می شود

0

بهروز لطفی پور گفت: خوانندگان داخل کشور به دلیل هزینه ها کیفیت کارشان پایین است چون برای کار خود ارزش قائل نیستند.
بهروز لطفی پور آهنگساز در گفت وگو با خبرنگار هم آهنگ با انتقاد از آثار منتشر شده گفت: در کشور ما خوانندگان برای انتشار آثار خود با مشکل اقتصادی روبه رو هستند به همین دلیل تلاش می کنند با کم ترین امکانات اثر خود را آماده کنند برای همین اثر با کیفیت پایین روانه بازار می شود.
وی افزود: برخی از خوانندگان هم برای مطرح شدن اثرشان ۵میلیون هزینه می کنند که کار خود را از سایت های خارجی پخش کنند، در صورتی که سایت های موزیک ما از سرعت ودانلود خوبی برخورداراست.
این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد : برخی از خوانندگان ایرانی که خارج از کشور فعالیت های خود را ادامه می دهند، بدون دغدغه مالی و امکانات خوب، اثر خود رابا کیفیت خوب منتشر می کنند؛ به همین دلیل راحتر هستم که بدون استرس ودغدغه مالی با این خوانندگان همکاری کنم.

لطفی پور با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضردرگیر آهنگسازی چند تک آهنگ تازه برای بابک برهانی هستم ؛ مجوز ویدیوی آن هم گرفته شده است قرار است بعد از محرم منتشر شود . همچنین آهنگسازی آلبوم تازه قاسم افشار به نام «حرف تازه» را هم برعهده دارم .
وی در پایان افزود: آهنگ سازی آلبوم یکی ازخوانندگان خارج از کشور را هم برعهده گرفته ام همچنین برای همکاری در آلبوم تازه گرشا رضایی هم صحبت هایی کرده ام .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ