تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم موسیقی «کو؟» رونمایی و منتشر می‌شود

0

آلبوم موسیقی «کو؟» با آهنگسازی و خوانندگی «جلیل شعاع»، به زودی از سوی مؤسسه «نشر و پخش جوان» منتشر می شود. این در حالیست که مراسم رونمایی این اثر، هفته اول اسفند ماه سال جاری، در «شهر کتاب فرشته» برگزار خواهد شد.

آلبوم «کو؟»، اثری تازه به آهنگسازی و خوانندگی «جلیل شعاع» است كه در سبك متفاوت «soul»، با تلفيق زبان گيلكی و ريشه های فولكِ آن ناحيه بنا شده است. این مجموعه که 9 قطعه را در خود جای داده است، شامل 7 قطعه  گيلكی با عناوین «گَب»، «گُلِی»، «كو؟»، «كُر»، «زاك»، «كوچِ رِ»، «گِ» و دو قطعه فارسی «مهم نيست» و «بادبادك» می باشد.
آلبوم «کو؟» كه تهيه و توليد آن با همراهی «مازيار خواجيان» و «پيمان حاتمی» انجام شده در ابتدای اسفند ماه جاری و تا پیش از فرا رسیدن سال جدید در «شهر كتاب فرشته» رونمايی خواهد شد.
برای انجام و اجرای اين اثر، نوازندگانی چون «مازيار خواجيان»، «پيمان حاتمی»، «برديا اميری»، «آتنا اشتياقی»، «عليرضا ميرآقا»، «سهيل پيغمبری»، «نيما نواپور»، «اردوان انزابی پور»، «مانی مزكی»، «پدرام فريوسفی»، «شقايق صادقيان»، «سردار سرمست»، «مجيد پوستی»، «بهنام ابولقاسم» و «آمانژ آذرمی»، با «جليل شعاع» همكاری داشته اند.
شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «کو؟» از «جلیل شعاع»، 4 اسفند ماه 1396 در «شهر کتاب فرشته» واقع در زیر پل صدر رونمایی شده و به زودی از سوی «نشر و پخش جوان» در تمامی مراکز مجاز تهیه موسیقی در سراسر ایران قابل تهیه خواهد بود.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ