تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه «پری» در راه انتشار

0

علی اصحابی خواننده آلبوم«EP 2 » درباره قطعه جدیدش و روند انتشار آلبوم جدیدش توضیحاتی را ارائه کرد.

علی اصحابی از فعالیت های تازه خود گفت: در حال جمع آوری آلبومی هستم که در فضای ریتمیک وشاد کار شده است؛ چون وسواس زیادی در آماده کردن کارها دارم فکر می کنم تا سه سال آینده راهی بازار شود ؛ این اثر شامل 10 ترک است فعلا سه قطعه از آن در فضای ترنس ، هاوس و اسلو آماده انتشاراست.

وی افزود: قطعه «پری» نزدیک ترین آهنگی است که عید فطر یا بعد از آن منتشر می شود این اثر را قبلا مرحوم حسین قوامی در فضای اسلو خوانده بود و من آن را با همان ملودی ولی ریتمیک تر به روز کردم ؛ آهنگسازی وتنظیم آن را هم اشکان آبرون و کوشان حداد انجام داده اند.

این خواننده در ادامه افزود: علاوه بر این سه آهنگ قطعات دیگری هم خارج از آلبوم دارم در حقیقت می توانم بگویم 6 قطعه آماده کرده ام که قرار است هر ماه یکی از آنها را منتشر کنم البته اگر دوستان تنظیم کننده خوش قولی کننده قرار است ماهی یک ترک منتشر کنم .

اصحابی در خاتمه خاطر نشان کرد: دو سال به دلیل مسائلی در صدا و سیما ممنوع الفعالیت بودم و از موسیقی عقب ماندم و نتوانستم فعالیت درستی داشته باشم ؛ به همین دلیل می خواهم با انتشار قطعات تازه ام دوباره به عرصه موسیقی بازگردم و قطعا بعد از انتشار آلبوم تازه ام در تهران هم کنسرتی خواهم داشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ