همکاری علی بیات و انوش تقوی به مناسبت ماه محرم

0

علی بیات و انوشیروان تقوی به مناسبت ماه محرم تک آهنگ تازه ای را منتشر می کنند.

علی بیات آهنگساز از انتشار تک آهنگ تازه خود خبر داد ودر این باره به هم آهنگ گفت: به مناسبت ماه محرم به عنوان آهنگساز با انوشیروان تقوی در انتشار تک آهنگی همکاری می کنم ؛فعلا نام مشخصی را برای این تک آهنگ در نظر نگرفته ایم. دو تا تک آهنگ هم آماده انتشار دارم ؛ولی هنوز نام مشخصی ندارند.

وی در ادامه در خصوص دیگر تک آهنگ تازه خود که در فضای مجازی منتشر کرده است یاد آور شد:« لبخند زیبا» تک آهنگ تازه ای است که با آهنگسازی بنده وخوانندگی حسام جوادی در فضای مجازی منتشر شده است.

این آهنگساز با اشاره به انتشار آلبوم تازه خود توضیح داد: در حال حاضر مشغول جمع آوری تک آهنگ های  آلبوم تازه ام هستم ؛این آلبوم فعلا در مرحله تنظیمات وآهنگسازی است برای همین هنوز نام مشخصی ندارد. امیدوارم آلبوم هر چه زودتر منتشر شود ومورد استقبال مردم  قرار گیرد .

وی در پاسخ به این سوال که آیا علاقه ای به برگزاری کنسرت در تهران یا شهرستان ندارید اظهار داشت: اتفاقا دوست دارم در تهران یا شهرستان کنسرتی برگزار کنم ،ولی فعلا درگیر آلبوم تازه ام هستم  . انتشار آلبوم تمام وقت وانرژی من را گرفته است به همین دلیل فعلا به فکر برگزاری کنسرت نیستم.

بیات در پایان با انتقاد از کپی رایت ودانلود اثر منتشر شده هشدار داد: آلبومی که آماده انتشار است با زحمات فراوان آهنگساز ،تنظیم کننده منتشر می شود.اگر مردم نسخه اصلی این آلبوم را خریداری کنند ، کمک بزرگی به خواننده اثر می کنند ؛در این صورت است که خواننده می تواند برای آلبوم های بعدی  سرمایه گذاری خوبی انجام دهد وحتی  کنسرتی برگزار کند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید