تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پیش از «خط قرمز» موسیقی کار میکردم

0

علی منصوری که مدتهاست از ارکستر بنیامین بهادری جدا شده است، فعالیتهای مستقل خود را از سرگرفته است.

این آهنگساز با اعلام این خبر عنوان کرد: در حال حاضر از آنجایی که با خواننده خاصی همکاری ندارم، فعالیت خود را بر روی ساخت موسیقی فیلم متمرکز کردهام و مشغول ساخت موسیقی بر روی یک فیلم و همین طور یک مستند فوتبالی هستم.
وی در خصوص عدم همکاری با خوانندگان گفت: فعلا تصمیم دارم کارهای خودم را انجام بدهم و انشالله اگر فرصتی پیش آمد همکاری خود با دیگر خوانندگان را آغاز کنم.

این بازیگر از مشکلات خود سخن به میان آورد و گفت: من که پیش از این به عنوان بازیگر شناخته شده بودم با حضور در عرصه موسیقی با انتقاداتی مواجه شدم و حال که در عرصه موسیقی فعالیت میکنم، در عرصه بازیگری مورد نقد واقع میشوم. انگار هر کس هر دو هنر را با هم داشته باشد محکوم به انتخاب یکی از آنهاست. چون آنهایی که این طرف قضیه هستند آن طرف را قبول ندارند و برعکس!

وی ادامه داد: در حالی اهالی موسیقی من را در عرصه موسیقی قبول ندارند که من از سال 77 موسیقی حرفه ای را با انتشار اولین آلبومم آغاز کردهام. این عده فکر میکنند من به واسطه رفاقت نزدیک با بنیامین بهادری وارد عرصه موسیقی شده ام.همچنین همکاریهای نزدیکی با ایلیا منفرد داشته ام.

بازیگر سریال «خط قرمز» درپایان گفت: تولید سریال «خط قرمز» مربوط به سالهای 80-81 است و من پیش از آن کار موسیقی کرده بودم و مدارک آن نیز موجود است. با این وجود برنامه هایی برای همکاری با خوانندگان نوپا دارم که امیدوارم بتوانم آنها را عملی کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ