تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علی شمس الهی از تور کنسرت های خود در سراسر کشور خبر داد

0

هم آهنگ- علی شمس الهی از تور کنسرت های خود درسراسر کشور تا انتشار آهنگش خبر داد .

علی شمس الهی در گفت وگو با هم آهنگ گفت: متاسفانه به این خاطر که برخی شهرها اجازه اجرای کنسرت را نمی دادند و برنامه ما را لغو می کردند، برنامه کنسرت ها کمی به تاخیر افتاده است. امیدوارم در هر شهری که برای اجرا می رویم مردم با حضور پررنگشان از ما حمایت کنند.

علی شمس الهی با اشاره به تور کنسرت های خود در شهرستان گفت: اجراهای ما در شهرهایی مثل لاهیجان، رامسر، آستارا، رشت، انزلی،کرمان و بندرعباس و تا پایان فروردین ماه خواهد بود. از ۲۳ دی ماه برنامه ما از شهر آستارا شروع خواهد شد و ۸ بهمن ماه که مصادف با روز تولدم هست، در لاهیجان کنسرت خواهم داشت. در حال حاضر هم در حال تمرین هستیم.
بازیکن اسبق فوتبال در رابطه با علت عقب افتادن زمان کنسرت های خود گفت: ما با تهیه کننده پیشین خود با مشکل مواجه شدیم. برخی افراد با عنوان دروغین تهیه کننده تنها در صدد این هستند که وقت هنرمندان و گروه اجرایی را بگیرند و زمان آنها را هدر دهند. این افراد فقط به دنبال این هستند که بتوانند هنرمندان بزرگ را از نزدیک ببینند و گاهی به طور کاملاً غیر حرفه ای و احمقانه ای اعتبار کسب کنند، سپس همه چیز را انکار می کنند و هنرمندان را از نظر زمانی عقب می اندازند. امیدوارم خوانندگان جوان هم با هوشیاری فریب چنین افرادی را نخورند.
وی در ادامه گفت: امیدوارم در هر شهری مردم حضور خوبی در سالن های ما داشته باشند و از کنسرت ها استقبال خوبی شود. ظرفیت تمامی سالن های ما بالای ۷۰۰ نفر است. در برخی شهرها همچون رامسر روی ۲ اجرا حساب کرده اند و ما دو اجرایی خواهیم بود. در برخی شهرها مثل اراک هم که پیش از این در آنها کنسرت برگزار شده است، اجرایی مجدد خواهیم داشت.
این خواننده در رابطه با وضعیت کنسرت ها در شهرستان ها خاطر نشان کرد: متاسفانه وضعیت کنسرت ها در شهرستان ها بسیار ضعیف است و خیلی وقتها کنسرت ها لغو می شوند. از شهری هایی که قرار بود اسفند ماه در آن کنسرت بگذارم کنیم بروجرد بود، پیش از ما کنسرت مهدی یراحی را در این شهر لغو کردند و مطمئناً کنسرت ما هم لغو خواهد شد. متاسفانه در کرج هم کنسرتمان لغو شد و باید شهرهای دیگری را جایگزین این شهرها کنیم و به این صورت برای برگزاری تور کنسرتی خوب و رضایتبخش از نظر خودمان و مخاطبان تلاش کنیم.
وی در رابطه با فیلم مستند زندگینامه اش که قرار بود به زودی ساخته شود گفت: ساخت فیلم مستند زندگینامه من کمی به تاخیر افتاده است. علت این موضوع به خاطر معضلات برخی تهیه کنندگانی است که به آنها اشاره کردم.
شمس الهی افزود: آهنگ جدید من “تظاهر” نام دارد و بعد از آن آهنگ “یک عکس دوتایی” را آماده پخش خواهم داشت. قانون جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که برای پخش ترک ها باید در صف انتظار ایستاد… در پایان از تمام حمایتگران و دوستدارانم تشکر می کنم و امیدوارم همه در کارهایشان موفق باشند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ