تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برج آزادی میزبان «دلقک» «علی شمس» می شود

0

گروه موسیقی «علی شمس» به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی «علی شمس» ۱۷ دی در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می رود.

این اجرا الکترو آکوستیک بوده و در تنظیم های قطعات ترمپت جانشین نی شده و عضو جدید گروه ( ماهان محمدی) کاراکتری شبیه به آنچه  نی سابقا در گروه اجرا  میکرد را ایفا می کند.

علی شمس (آواز، گیتار الکتریک، پیانو)، رضا بنایی نیا (درامز)، اشکان شاهرخ (گیتار الکتریک)، کیومرث طالبی (گیتار بیس)، ماهان محمدی (ترمپت) اعضای اصلی گروه هستند؛ این در حالی است که امیر شمس (پرکاشن)، پوریا علی میرزایی (تنبور و دف) و پویا اسدی (گیتار آکوستیک) به عنوان نوازندگان میهمان گروه را همراهی می کنند.

قرار است در این اجرا قطعاتی چون زمان، خوب مطلق، دلقک، مرد نمکی، حیله، شیر و بمان با من به کلام علی شمس و دکتر مرتضی شمس در دو قسمت اجرا شود.

آهنگسازی قطعات دارای مشخصه هایی از پروگرسیو راک است و از ترکیب تم ها ی ایرانی و موسیقی جَز در آن بهره برده شده. در نتیجه شاید انتخاب نام فیوژن راک برای سبک اجرا دقیق تر باشد. همچنین خواننده گروه با استفاده از تکنیک های آواز کلاسیک و استیل آوازی جَز و لحن و بیان ایرانی به روشی تلفیقی دست یافته که یک راک ایرانی و کاملا بومی است.

کنسرت گروه موسیقی «علی شمس» به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی «علی شمس» ۱۷ دی از ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ