تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آوازخوانی علی شیرازی در نشست «گوشۀ فرهنگان»

0

علی شیرازی میهمان ویژه و آوازخوانِ ششمین نشست «گوشۀ فرهنگان» خواهد بود. این نشست ماهانۀ تخصصی موسیقی ایرانی که به  اجرای هنرمندان و نقد این اجراها اختصاص دارد، ساعت 17 چهارشنبه 6 تیر در كتابفروشي بزرگ فرهنگان برگزار می‌شود.

به گفته مسعود اعرابی مدیر این کتابفروشی: «مؤسسه ما در ادامه فعاليت‌هاي فرهنگي خود از بهمن‌ماه گذشته به برگزاري سلسله نشست‌هاي موسيقي سنتي و مقامي با عنوان «گوشۀ فرهنگان» اقدام کرده است». اعرابی می‌افزاید: «ويژگي مهم «گوشه»، شکل كارگاهي و در واقع دانشجويي بودن آن است. غالب شركت‌كنندگان این نشست را هنرجويان، دانشجويان و شنوندگان حرفه‌اي موسيقي تشكيل مي‌دهند. نقد و نظر پيرامون قطعات اجرا شده توسط حاضران، ويژگي ديگر «گوشه» است. در ششمين برنامه از اين سلسله نشست‌ها علي شيرازي (آوازخوان، آوازپژوه و مدرس آواز) به عنوان ميهمان ويژه به همراه ماهور صفري (نوازندۀ جوان تار و از شاگردان استاد داریوش طلایی) به آوازخواني خواهد پرداخت». برگزاری سلسله نشست‌های ماهانه و موسیقاییِ «گوشۀ فرهنگان» ابتکاری است از بخش خصوصی و مسعود اعرابي مدير كتابفروشي فرهنگان اميدوار است به همت دوستان و علاقمندان، چراغ موسيقي پيشرو، خلاق و نقدپذير در گوشه‌اي از جنوب تهران – اين شهر پر سروصدا- روشن نگه داشته شود.

«گوشۀ فرهنگان» اولین چهارشنبه‌ی هر ماه ساعت  ۱۷ برگزار مي‌شود . کتابفروشی بزرگ فرهنگان در خیابان هلال‌احمر (دویست متر پس از میدان رازی به سمت غرب)، نبش مرادی واقع شده و حضور براي همه علاقمندان حرفه‌اي موسيقي در این برنامه، آزاد و رايگان است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ