تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علی شوکت با «فرصت» به عرصه موسیقی بازمی گردد

0

علی شوکت خواننده آلبوم «بیست شهریور» مدتی است که از عرصه موسیقی کناره گیری کرده است او که قرار بود آلبومی را به تهیه کنندگی بهاره رهنما منتشر کند از عدم پخش این آلبوم و همچنین قصد خود برای انتشار برخی از قطعات آن با تنظیم جدید سخن گفت.

 

علی شوکت درباره جزئیات فعالیت های اخیرش  گفت: قرار بود دومین آلبومم که شامل 15 ترک است را به تهیه کنندگی بهاره رهنما منتشر کنم حتی مجوزهای کار هم گرفته شده بود و با توجه به اختیاراتی که از لحاظ قانونی داشتم می توانستم آلبوم را منتشر کنم ،اما متاسفانه رهنما با واژه تهیه کنندگی آشنا نبود و به دلیل مسائلی ترجیح دادم که این کار را منتشر نکنم.

وی افزود: در مرحله ای از کار قرار گرفتم آنقدر تحت فشاربودم که ترجیح دادم آلبوم دوم را منتشر نکنم از آنروز درگیر تغییر تنظیم های آلبوم هستم چون قصد دارم آنها را به صورت تک قطعه منتشر کنم و دیگر به پخش آن به صورت آلبوم فکر نمی کنم.

شوکت با اشاره به تک آهنگ های تازه خود گفت: چند کار تازه تولید کرده ام منتظر فرصتی هستم که آنها را منتشر کنم، حتی اگر سرمایه گذاری هم پیدا نشود؛ به خاطر دل خودم کارها را منتشر می کنم تازه ترین کارم قطعه «فرصت» است که تا یک ماه دیگر منتشر می شود .

 

این خواننده درادامه خاطر نشان کرد: تولید اثر بدون وجود سرمایه گذار سخت است چون ممکن است برگشت مالی نداشته باشد؛ کار من با فرار و نشیب های زیادی روبه رو بود به خاطر بهاره رهنما حدود یک سال و نیم در انتشار کارهایم با وقفه مواجه شدم به همین سبب ترجیح میدهم فعلا آلبومی تولید نکنم واشتباهات گذشته را تکرار نکنم.
وی عنوان کرد : امیدوارم روزی طرفدارانم بدانند که برای هدفم چه سختی هایی را تحمل کردم خیلی دلم برای صحنه تنگ شده است ولی اگر کسی با من خارج از چهارچوب اخلاقی رفتار کند چه تهیه کننده باشد، چه از اهالی سینما و فضا به کلی قید موسیقی را می زنم.

خواننده قطعه «دیگه بسته» در خاتمه گفت: اگر سرمایه گذاری پیدا شود با آغوش باز می پذیرم فعلا این اتفاق نیافتاده است ،کسی هم که در این رابطه با من صحبت کرده است کارش ربطی به موسیقی ندارد و به بیزینس خود فکر می کند متاسفانه حمایت از فرهنگ و هنر بیزینسی شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ