تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«درس استاد» با قطعاتی از علی تجویدی به صورت آلبوم منتشر می شود

0

عبدالله طریقت مدرس ویولن با تشریح برنامه های آینده خود از انتشار آلبوم تازه خود خبر داد.
عبدالله طریقت از فعالیت های تازه خود گفت: در حال حاضر درگیر تدریس در آموزشگاه هستم البته در کنار این کار با پسرم امیرحسین طریقت در گیر آماده کردن آلبوم تازه سالار عقیلی هستیم؛ فعلا دو قطعه را ضبط کرده ایم؛ این آلبوم درباره رباعیات خیام است.
وی با اشاره به اثر دیگر خود گفت: یکی از کارهای جدیدم به نام درس استاد است؛ در این کار از قطعات استاد تجویدی استفاده شده است؛ فعلا در حال ضبط آن هستم، انشالله چند وقت دیگر به صورت آلبوم  منتشر می شود.

این هنرمند در ادامه  در خصوص انتشار کتاب تازه محمد طریقت خاطر نشان کرد: پسرم چهارمین کتاب خود را منتشر می کند؛ این کتاب درباره دف است؛ خوشبختانه دف در کشور ما جایگاه خوبی دارد، یکی از دلایل آن این است که رسانه ها آن را نشان می دهند.
وی افزود: در صدا و سیما سازهایی مانند ویلون، تار… با محرومیت هایی روبه رو هستند؛ ولی خوشبختانه ساز دف با استقبال خوبی از سوی رسانه ها مواجه است و هیچ محدودیتی ندارد.

عبدالله طریقت مدرس ویولن سابقه همکاری با ارکستر فرهنگ و هنر، ارکستر صدا و سیما، ارکستر خوشدل را داشته است از جمله آلبوم هایی که او منتشر کرده است می توان به شور سر مستان اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ