تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برج میلاد غرق در رویای بی تکرار

0
مدتهاست که برج میلاد برای سانس های متوالی از طرفداران خواننده ای پر میشود که موسیقی اصیل را با اشعاری از هوشنگ ابتهاج و نوا های خرم به گوش نسل جوان میرساند .

کنسرت علی زند وکیلی ٣ و ۴ دی در برج میلاد تهران در حالی برگزار شد که مجددا تمام بلیت ها فروخته شده بود و تا قبل کنسرت هواداران همچنان در انتظار آلبوم جدید بودند ، چرا که قرار بود تا اواخر آذر ماه از این اثر رونمایی شود ، این کنسرت نیز مانند گذشته با اجرای غزلی از حافظ و سلام علی زند وکیلی آغاز شد و پس از اجرای چند قطعه و توضیح دادن راجع به دلایل منتشر نشدن آلبوم و بیان این موضوع که علی رغم تلاش شبانه روزی گروه زند برای تولید و آلبوم و اینکه به دلیل مشکلات پیش بینی نشده توزیع آلبوم رویای بی تکرار به تاخیر افتاد ، شش قطعه از آلبوم جدید را برای هواداران اجرا کرد و با توجه به اینکه این قطعات برای اولین بار اجرا میشد همچنان فضای بسیار گرمی بر سالن حاکم بود و نشان از استقبال پیش از موعد هواداران از این آلبوم دارد . جو احساسی که پس از اجرای قطعه لالایی در سالن بوجود آمده بود باعث شد که در پایان اجرا و با تشویق های مداوم هواداران قطعه لالایی دوباره نواخته شود .
در آلبوم رویای بی تکرار سینا علم نوازنده کمانچه قطعاتی را به نوازندگی ویولن میپردازد ، همینطور سحاب علم نیز با پیانو گروه را همراهی میکند ، این آلبوم به زودی توسط شرکت رنگین کمان هنر جوان تولید و توزیع میگردد . از مهمانان علی زند وکیلی در این دو شب میتوان به ، حمید سوریان ، مهدی یغمایی ، شقایق فراهانی ، احسان کرمی ، بهاره رهنما ، نیوشا ضیغمی ، سجاد افشاریان و استاد صابر خراسانی اشاره کرد

در ادامه عکس‌های اشکان آزادبخت از این اجرا:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ