تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

عالیم قاسم اف؛ بین موسیقی فارسی و آذری تفاوتی قائل نمی شوم

0

عالیم قاسم اف خواننده شهیر موسیقی آذربایجان که قرار است در کنسرت تهران با پرواز همای اجرای مشترکی داشته باشد درباره حضور خود در ایران و کنسرت مشترک «جنجال دو دیوانه» توضیحاتی ارائه کرد.
عالیم قاسم اف در گفت وگو با هم آهنگ از حضور خود در ایران گفت: ایران کشوری است که سال ها خوانندگان خوبی را داشته و خواهد داشت؛ این چندمین بار است که برای اجرا به ایران می آیم؛ خیلی خوشحالم که در فستیوال های مختلف ایران حضور دارم.
وی در پاسخ به این سوال که چقدر با خوانندگان آذری زبان ایران آشنا هستید عنوان کرد: زیاد حافظه خوبی ندارم ولی می دانم در ایران خوانندگان بسیاری بودند که در گذشته مطرح بودند و اکنون هم ماندگار شدند یکی از آنها اقبال آذر بود.
این خواننده آذری در ادامه با اشاره به تور کنسرت «جنجال دو دیوانه» گفت: بعد از دو شب اجرا در تهران؛ اگر کنسرت با استقبال خوبی رو به رو شود قصد داریم در شهرهای ایران و حتی باکو هم این کنسرت را تکرار کنیم.
عالیم قاسم اف در ادامه از تجربه هم خوانی خود با همای گفت: هیچ وقت این حس را که با زبان متفاوتی روبه رو می شوم نداشتم ؛ به اعتقاد من بین موسیقی های شرق نگاه فاصله داری وجود ندارد؛ برای همین بین موسیقی فارسی و آذری تفاوتی قائل نمی شوم، این اجرا یک کار مشترک هنری است.
وی در پایان در پاسخ به این سوال که دوست دارید با کدام خوانندگان ایرانی همکاری داشته باشید گفت: با توجه به موقعیت و وضعیت زمانی باید دید که می توان با کدام خوانندگان ایرانی همکاری کرد؛ فعلا درباره این موضوع تصمیم نگرفته ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ