تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علیرضا عصار بعد از ۶سال به دیدار هوادارانش رفت

0

علیرضا عصار ششم بهمن ماه نخستین اجرای دومین روز از کنسرت های خود را ساعت ۱۸:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران  برگزار کرد .

به گزارش خبرنگار هم‌آهنگ این هنرمند که بعد از ۶ سال پر انرژی تر از همیشه به صحنه آمده بود با همراهی گروه کر نامیرا که سرپرست آن را فرهاد هراتی به عهده داشت قطعه خاطره انگیز «ای کاروان» را اجرا کرد، بعد از این اجرا گفت: ممنونم از توجه وانرژی خوبتان ، دیشب که نخستین اجرای خود را به صحنه آوردم صحبت هایی کردم که مایلم آن را دوباره تکرار کنم ، من قریب ۶ سال برای چنین لحظه ای خود را آماده کرده بودم وقرار بود سخنانی را بگویم ولی اتفاقات تلخی که هفته پیش رخ داد باعث شد هر آنچه برای گفتن آماده کرده بودم به کارنبرم . سیاسی نیستم وعلاقه ای به سیاست ندارم.

وی افزود: آهنگ اصلی «ای کاروان» برای امیر المومنین ساخته شده است ولی من در تمام این سال ها  فکر می کردم این ترانه را برای هرکسی که قهرمان باشد می توان خواند،قهرمانان ما کسانیکه به میزهایشان چسبیده اند یا مال بیت المال را دزدیده اند نیستند؛ قهرمانان ما همین آتشنشان ها هستند یا کسانیکه در دفاع مقدس جنگیدند.عصار که لباس مشکی بر تن داشت بعد از این سخنان از حضار خواست به احترام شهدای این حادثه ۳۰ ثانیه سکوت کنند.

در ادامه این کنسرت قطعات «احسانم آرزوست»،«بوی بارون» و«عشق الهی» اجرا شد. در فاصله این اجرا ها حاضران با باریکلا وتولدت مبارک اعصار را تشویق وهمراهی می کردند.

قطعه بعدی که اجرا شد آهنگ «آیه های عاشقانه» و «حال من بی توبود که با استقبال بی نظیری روبه رو شد. بعد از اجرای این قطعات عصار از حضار خواست مهرداد عالمی نوازنده ویولنسل را تشویق کنند سپس از شاهرخ پور میامین یاد کرد.

در بخش بعدی این کنسرت علیرضا عصار گفت: می خواهم ترانه بعدی را با دوست وهمکار خوبم بخوانم، سپس از امید نعمتی برای همراهی قطعه «ای عاشقان » دعوت کرد به روی صحنه بیاید؛ در اجرای این قطعه عصار شروع آهنگ را خواند و سپس امید نعمتی او را همراهی کرد، بعد از این اجرا با اشاره به آهنگ «من با توام»  که در نوروز امسال خوانده است از علیرضا افکاری و ایمان قیاسی تشکر کرد.

بعد از اجرای قطعه «من با تو ام» و«چنگ وعود» پشت پیانوی سفید رنگی نشست و به آرامی شروع به نواختن آهنگ تازه ای که شعر آن از روزبه بمانی بود کرد سپس گفت: برخی چیزها از ماست ربطی به حکومت ودولت ندارد ،خودمان باید به فکر فرزندانمان باشیم ؛ ما مسیر درستی را سپری نمی کنیم.

در ادامه یکی دیگر از آهنگ های آلبوم تازه اش که نام آن را هم نگفت خواند این آهنگ با شعری از روزبه بمانی بود ،در اجرای این قطعه فرهاد هراتی  به روی صحنه آمد با رهبری او ارکستر عصار را همراهی می کرد؛ بعد از این اجرا علیرضا اعصار که لبخند بر روی لبانش نقش بسته بود از حضار خواست گروه کر نامیرا وسرپرست گروه فرهاد هراتی را تشویق کنند.

بعد از تکنوازی ویولن قطعه «دیونگی» اجرا شد وعصار از حضار خواست سرپرست گروه زهی میلاد عالمی را تشویق کنند .

در اینجا عصار قبل از آنکه  ترانه «خیابان خواب ها» را اجرا کند در توضیح این ترانه خاطر نشان کرد: ترانه بعدی را تقدیم می کنم به  هموطنانی که  با اینهمه ثروت شب ها را در گور می خوابند، وزیر ووکیل نیستند ،روزی هجده ساعت کار می کنند . نمی خواهم کلیشه ای حرف بزنم این ترانه را تقدیم می کنم به جوانانی که کلیه های شان را به خاطر فقر می فروشند ، به امید روزی که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

شروع اجرای قطعه خیابان خوابها با ساز درامز بود ،این قطعه با تشویق های پیا پی حضار روبه رو شد. در ادامه ترانه «بن بست» را اجرا کرد و امیر شهابی (کیبور) ،دارا دارایی (گیتار بیس )،آرش مقدم (درامز)،همایون نصیری و حسام متولی  (پرکاشن) ،پویا نیک پور رهبر ارکستر را به حضار معرفی کرد.

این خواننده مردمی در پایان به در خواست حضار قطعه «خیال نکن نباشی» را اجرا کرد وکنسرت خود را با این قطعه به پایان رساند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ