تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«تا همیشه» به زودی منتشر می شود

0

علیرضا قرائی‌منش ضمن تشریح فعالیت های خود از آماده شدن آلبوم و ویدیوکلیپ های تازه خود و قطعاتی که به زودی منتشر می کند خبر داد.

قرائی‌منش از آلبوم تازه خود گفت: آلبوم تازه ام آماده شده است و مراحل مجوز خود را هم سپری کرده است این آلبوم شامل قطعاتی است که در کنسرت آنپلاگد برج آزادی داشتم در حقیقت در برگیرنده محتویات آن اجرا است.

وی افزود: آلبوم تازه ام که هنوز نامی را برای آن بر نگزیده ام شامل 16 قطعه چون «سایه» ، «تب تو» ، «نیستی ببینی» ، «دختر بهار» ، «یه حالی دارم این روزا» ، «اینجا هوا بارونیه» ، «امیدوارم» و «زمان» است.

این خواننده در ادامه افزود: در حقیقت آلبوم به صورت دو مجموعه صوتی و تصویری است که حدود 5 ماه زمان برد تا آماده شود؛ مجوز آلبوم و آهنگ ها را گرفته ایم اما چون قرار است به صورت ویدیوکلیپ تصویری هم پخش شود باید مراحلی را برای مجوز سپری کند.
قرائی‌منش خاطر نشان کرد: این کار مثل تولید آلبوم راحت نیست چون باید قطعات کنسرت را رکورد ونویزها ی آن را حذف کنیم. علاوه بر آلبوم و کلیپ تصویری آن قطعاتی هم تولید کرده ام تا چند روز دیگر قطعه «تا همیشه» را منتشر می کنم.

وی در خاتمه با بیان اینکه تا دو سال پیش آهنگ هایی که منتشر می شد نیاز به مجوز نداشت گفت: حدود یک سال ونیم است که خوانندگان موظف هستند که برای انتشار تک قطعه مراحل مجوز آن را مانند آلبوم سپری کنند و در سال هم بیش از 4 قطعه نمی توانند منتشر کنند مگر آنکه با شرکتی قرار داد بسته باشند، از یک سو می توان این مسئله را خوش آیند دانست چون به عدم ورود خوانندگان بی صلاحیت کمک می کند، از جنبه دیگر اگر به آن نگاه کنیم می بینیم که زمان بر است اگر قصد انتشار قطعه ای را داشته باشیم آن را در زمان خودش نمی توانیم منتشر کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ