تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه بدون آلبوم مثل کار بدون شناسنامه می ماند

0

علیرضا قرایی منش خواننده آلبوم «یه حالی دارم این روزا» از جمع آوری  و انتشار ویدیو کلیپ تصویری اش به همراه  آلبوم صوتی خود در سال آینده خبر داد.

علیرضا قرایی منش با اعلام این خبر گفت: زحمات زیادی برای کنسرت اخیرم کشیدم ، وقتی رهبری ارکستر به دوش خواننده است زحمتش دو برابر می شود؛ کنسرت من لایو بود سیزده دوربین این اجرا را ضبط کرد؛  اگر مشکلی پیش نیاید یک ماه و نیم دیگر سی دی تصویری این کنسرت را به همراه آلبومم منتشر خواهم کرد. مجوز آلبوم گرفته شده؛ در حال حاضر درگیر مجوز این ویدیو کلیپ هستم در حقیقت انتشار آلبوم من بستگی به این کلیپ تصویری دارد.

وی افزود: اکنون در حال میکس ویدیو کلیپ تصویری کنسرتم و همچنین در گیر جمع آوری آلبوم تازه ام هستم ؛ قرار است کلیپ ویدیو کنسرت اخیرم همراه با سی دی آلبوم تازه ام در یک مجموعه روانه بازار شود. تمام تمرکز خود را بر روی این دو کار گذاشته ام ؛ خیلی مشکل است تاچیزی را منتشر کنم که با استقبال مخاطب روبه رو شود .

این خواننده درباره جزئیات آلبوم تازه خود توضیح داد: آلبوم من متشکل از تک ترک هایی است که در این چند سال منتشر کرده ام ؛چون این آهنگ ها با استقبال روبه رو شد حیفم آمد آنها را در آلبوم قرار ندهم ؛ به اعتقاد من قطعه بدون آلبوم مثل کار بدون شناسنامه می ماند، مانند کسی که خانواده ای ندارد؛  از سوی دیگر این قطعات در زمانی منتشر شد که پخش اینترنتی آن  آنگونه که می خواستم نبود .

وی افزود: همراه با این قطعات یک الی دو کار جدید هم به آلبوم اضافه کرده ام . سی دی دوم هم اجرای زنده قطعات کنسرت اخیرم است . مانند همیشه آهنگسازی قطعات را خودم انجام داده ام ؛۹۰ درصد تنظیم کار هم به عهده بنده بود، تنظیم یک الی دو کار را دوستان تنظیم کننده انجام داده اند. اسم آلبوم هنوز مشخص نیست بین چند اسم مانده ام .

قرایی منش با اشاره به قطعه تازه خود گفت:  در کنار این مشغله قطعه ای هم آماده کرده ام که تنظیمش انجام شده اما هنوز نام مشخصی ندارد ، دلیل آن هم این است که من بر حسب عادتم ابتدا ملودی کار را می سازم سپس ترانه را کار می کنم .

وی در پایان درباره اجراهای خود در سال آینده گفت: در حال برنامه ریزی برای اجراهای سال آینده هستم ؛ سعی می کنم اجراها کم ولی درخور مخاطب باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ