تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت «علیرضا قربانی» با ارکستر «اپرای ونکوور» در کانادا

0

 کنسرت «ناگهان رستخیز» با خوانندگی «علیرضا قربانی» و همراهی ارکستر اپرای ونکوور به رهبری «لسلی دالا» و گروه کر باخ، سی ام آذرماه در تالار «اُرفیوم» ونکوور برگزار می شود.

در این کنسرت آثاری از «احمد پژمان» و «هوشنگ کامکار»به اجرا درمی آید.

در این برنامه بیش از ۱۵۰ موزیسینِ کانادایی، قطعاتی از آهنگسازان بزرگ ایرانی را اجرا می کنند. «تالین اوحانیان» به عنوان خواننده ی سوپرانو و «ساناز ستوده» به عنوان تک نواز پیانو در این کنسرت حضور دارد و «محمد فضلالی» تهیه کننده و مدیر هنریاین برنامه است.

«لسلی دالا» در چند ژانر موسیقایی از جمله اپرا، موسیقی سمفونیک و آثار کرال و معاصر تبحر دارد. او به شیوه ی رهبری پرشور، پویا و پرجذبه اش بر روی صحنه شهره است. او تاکنون ارکسترهای بزرگ و برجسته ی چون ویکتوریا اپرا پسیفیک، اپرای اِدمُنتون، اپرای ساسکاتون، ارکستر سمفونیک تاندر بِی، سمفونی کملوپس و …. را رهبری کرده است. «دالا» فعالیت حرفه ای خود را به عنوان نوازنده ی پیانو و رهبری باله و خوانندگان اپرا آغاز کرد و سپس مدیر کر اپرای ونکوور شد. پس از آن، رهبرِ همراه و مدیر برنامه برنامه هنرمندان جوان سولاندا فاریس شد. او تاکنون در بیش از هفتاد برنامه این ارکستر را همراهی کرده است.

ارکستر اپرای ونکوور در سال ۱۹۷۷ تأسیس و جایگزین ارکستری متشکل از اعضای ارکستر سمفونی ونکوور شد. اعضای این ارکستر از نوازندگان برجسته ی کانادا هستند که اجراهای بسیار سطح بالایی را ارائه می دهند. این دومین بار است که این ارکستر به اجرای موسیقی ایرانی می پردازد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ